Články

od autora Daniel Novotný

Tento autor v tomto roce nenapsal žádný článek.

Nominace na Hostivice a Černolice

Na konci probíhajícího a na začátku následujícího týdne nás čekají dva zápasy.

celý článek

Nominace na druhý turnaj v Kostelci

V sobotu 21.3. nás čeká poslední halový turnaj zimy 2014/2015. Představíme se v dalekém Kostelci. Sraz na místě bude v 8:15.

celý článek

Nominace na turnaj v Říčanech

V pořadí třetí únorová neděle zakončuje malý, únorový, nedělový, turnajový marathon. Znovu jedeme do Říčan.

celý článek

Nominace na turnaj v Řičanech + předběžné nominace

V neděli odpoledne nás čeká turnaj v nové hale v Říčanech.

celý článek

Nominace na turnaj v Kostelci

V neděli 25.1. máme na programu turnaj v Kostelci nad Černými lesy.

celý článek

Hodnocení podzimu 2014

Máme za sebou podzimní část sezony, ve které se roztocká mládežnická mužstva umístila ve všech svých soutěžích na příjemných pozicích. Já bych rád coby trenér starší přípravky zhodnotil podzim z pohledu právě této kategorie.

celý článek

Turnaj Zličín 7.12.

Nominace a propozice k turnaji na Zličíně konaný 7.12. 

celý článek

Naši kluci za výběr OFS Praha - západ

Hned 4 naši borci byli nominováni do výběru OFS Praha – západ na turnaj, který se konal tuto středu 8.10. ve Vraném nad Vltavou.

celý článek

Lety - SK Roztoky 4:3 ( 1:1 )

anotace

Branky: 2× Záhoř, 1× Rus

Sestava: Fišman – Rožec, Kaftan – Záhoř © – Liška, Gebelt

Náhradníci: Janoušek, Turner, Rus, Antoš

 

                V neděli 27. 10. jsme v 10:00 vyběhli k předposlednímu utkání letošního podzimu v dalekých Letech. Díky podzimním prázdninám jsme nemohli počítat s triem Růžička, Demeter, Ošťádal. Sáhli jsme tak do mladší přípravky a vypůjčili si Dana Rusa. Jeho výkon byl jedním z mála pozitiv v tomto klání, navíc ve svém prvním startu za starší přípravku vstřelil branku. Po krátké pauze se vrátil Adam Turner. Chtěli jsme odčinit poslední porážku z minulého týdne, kdy jsme na domácí půdě nestačili na Mníšek. V Letech byl těžký, rozbahněný terén, který se možná také podepsal na slabé kvalitě fotbalu z obou stran.

celý článek

SK Roztoky - Mníšek 3:7 ( 1:5 )

anotace

Branky: 2× Záhoř, 1× vlastní

1.sestava: Janoušek – Ošťádal, Rožec – Záhoř © – Gebelt, Liška

2.sestava: Janoušek – Fišman, Kaftan – Demeter – Růžička, Antoš

 

                V 6. letošním zápase jsme se střetli s velkým soupeřem. S Mníškem. Loni jsme s nimi na podzim doma prohráli 6:12 a v Mníšku na jaře letošního roku jsme podlehli 6:5 po penaltovém rozstřelu. Zvláště jarní utkání nabídlo velkou podívanou. Na nedělní klání nebyl k dispozici Adam Turner. Naopak po nemoci se vrátil Matěj Liška. Svou premiéru si odbyl nedávno příchozí Vojta Antoš. Počasí bylo ideální na fotbal, svítilo slunce a bylo příjemně chladno.

celý článek

Kazín - SK Roztoky 3:9 (1:3)

anotace

Branky: 4× Gebelt, 3× Záhoř, 1× Fišman, 1× Růžička

Sestava:  Janoušek – Turner, Kaftan – Záhoř © – Ošťádal, Gebelt

Náhradníci: Fišman, Rožec, Demeter, Růžička

                Až v dalekém Kazíně jsme měli na programu 5. kolo naší soutěže. Po povodních v roce 2002 zde proběhla rozsáhlá rekonstrukce a vysoká kvalita hřiště i samotného zázemí se tu drží dodnes. Počasí nám také přálo. Nebylo horko, trávník byl po sobotních deštích dobře pokropený a těšit jsme se mohli i v posledních dnech z nevídaného jevu, svítilo sluníčko. Do sestavy se vrátil Ondra Gebelt a opět zazářil. Naopak nám nebyl z důvodu nemoci k dispozici Matěj Liška. Chtěli jsme navázat na tři vítězství ve třech posledních kláních a natáhnout tak vítěznou šňůru.

celý článek

SK Roztoky - Dobrovíz 5:1 (2:0)

anotace

Branky: 2× Demeter, 1× Záhoř, 1× Ošťádal, 1× Turner

Sestava: Janoušek – Turner, Kaftan – Demeter – Ošťádal, Záhoř ©

Náhradníci: Fišman, Liška, Rožec, Růžička

 

                Jako již na tento podzim tradičně jsme i tuto neděli měli na programu mistrovské utkání. Šlo o 4. kolo a našim soupeřem byla zatím poslední Dobrovíz. Tradicí se pomalu stává i výborná atmosféra a hojná divácká účast na našich nejen domácích zápasech. Za tento fakt jsme jako trenéři velice rádi a vaši podpory si velmi vážíme. Doufáme, že se týmem prezentovaná hra líbí i když my víme, náš herní projev má od ideálu daleko. Tento víkend jsme se museli obejít bez Ondry Gebelta. Příjemným zpestřením byla pozápasová, narozeninová oslava Vojty Kaftana.

celý článek

SK Roztoky - Jinočany 18:2

anotace

Branky: 5× Záhoř, 3× Ošťádal, 3× Kaftan, 3× Gebelt, 2× Růžička, 1× Demeter, 1× Rožec

Sestava: Fišman – Turner, Kaftan – Záhoř © – Růžička, Gebelt

Náhradníci: Janoušek, Rožec, Demeter, Liška, Ošťádal

          V neděli krátce po poledni jsme v rámci 3. kola okresního přeboru starších přípravek na domácím stadionu přivítali celek Jinočan. Po návratu Dana Demetera jsme byli jsme připraveni pravidelně točit dvě pětky. Náš soupeř však přijel pouze s pěti hráči a tak jsme se domluvili na zapůjčení dvou našich kluků. První poločas to byli Dan Demeter s Tomem Janouškem, na ten druhý pak Matěj Liška a Franta Rožec. Po skalpu silných Hostivic z minulého týdne jsme i dnes očekávali 3 body.  Navíc šlo o nápravu prohry s Červeným újezdem na domácí půdě.

celý článek

SK Roztoky - Červený újezd 3:13

anotace

Branky: 2× Růžička, 1× Gebelt

Sestava: Janoušek – Turner, Kaftan – Záhoř © – Růžička, Gebelt

Náhradníci: Fišman, Ošťádal, Rožec, Liška

 

                V neděli 6. 9. nás za krásného, slunečného počasí na úvod nové sezony čekal nelehký soupeř. Los nám hned na start přidělil rivala z Červeného újezdu.  Výhodou pro nás bylo domácí prostředí. Pro tento zápas jsme byli skoro kompletní. Chyběl pouze Dan Demeter. Po vydařeném letním soustředění, které jsme po fenomenálním obratu a skvělém týmovém výkonu završili vítězstvím nad Českou lípou 6:4, jsme byli plní očekávání na následující sezonu a doufali jsme, že Červený újezd na úvod porazíme. Opak byl však ale bohužel pravdou.

celý článek

Tuchoměřice - SK Roztoky 0:7 ( 0:4 )

anotace

Tuchoměřice – SK Roztoky 0:7 ( 0:4 )

Branky: Ridzák Jonáš  3×, Ridzák Jakub 1×, Záhoř 1×, Liška 1×, Chládek 1×

                V neděli ráno jsme měli na programu poslední zápas této sezony na hřišti posledních Tuchoměřic. Už o moc nešlo, protože je jisté, že skončíme 3. I přesto jsme chtěli vyhrát a zakončit sezonu vítězně. Za velmi chladného a deštivého počasí jsme na utkání přijeli s řadou nových tváří v sestavě. Svůj debut za SK Roztoky si odbyli Vojta Šturm a Matěj Liška. Druhý jmenovaný ho dokonce okořenil gólem. Šturm se i přes řadu šancí stejné radosti nedočkal. Svůj 2. zápas za Starší přípravku odehráli dva mladí koně Růžička a Gebelt a svým výkonem ukázali, že příští sezonu budou velkým přínosem. Naopak nám chyběl Tomáš Novotný, který ve stejný čas chytal za mladší žáky. Vůbec poprvé v sezoně jsme si mohli dovolit luxus v podobě pravidelného střídání dvou pětic.

celý článek

SK Roztoky - Červený Újezd 4:5 ( 2:3 )

anotace

Branky: 2× Ridzák Jakub, 1× Ridzák Jonáš, 1× Chládek Martin

                Po remíze z minulého týdne v dalekém Mníšku jsme v dalším těžkém utkání přivítali doma Červený Újezd. Na podzim jsme tam po parádním výkonu zvítězili 3:7. Jeden z tamních činovníků klubu mi tenkrát slíbil, že nás na jaře porazí a v rámci fairplay to rozhodně nebude. Bylo zřejmé, že díky pravidlu pískání jednoho z hostujících funkcionářů to bude právě tímto způsobem. Přesto jsme si mysleli, že v Újezdě za tohoto pána mluvily spíše emoce po prohraném utkání a, že na nedělní zápas položí své ego do šatny a na hřišti předvede výkon, při kterém bude rozhodovat vyrovnaně na obě strany. Opak byl, ale pravdou. Je třeba si uvědomit, že jde o děti, které tomu ještě nerozumí a každou křivdu chápou jinak než dospělý člověk. Další důvod k hladkému průběhu ze strany rozhodčího byl ten, že Mníšek si díky dvoubodové remíze s námi zajistil první místo. A tak v neděli šlo jen o čest. V sestavě se nic nezměnilo a tak se mohlo začít.

celý článek

Všenory – SK Roztoky 3:19 (0:13)

Branky: 7× Ridzák Jakub, 5× Ridzák Jonáš, 4× Chládek Martin, 1× Novotný Tomáš, 1× Král Marek, 1× Kaftan Vojtěch.
Až v dalekých Všenorech nás tuto neděli časně ráno čekalo třetí, jarní kolo. Počasí bylo ve srovnání s teplem z posledních dnů velmi chladné. Trávník byl z důvodu noční bouřky mokrý. Proto bylo důležité být důslední při zpracování míče a přihrávat přesně. V nominaci opět chyběli delší dobu zranění Adam Turner a Kuba Záhoř. Od minulého zápasu ve Vestci tak byla jediná změna, z mladší přípravky nás doplnil Vojta Kaftan.

celý článek

Vestec B - SK Roztoky 3:17

Branky: 8× Ridzák Jonáš, 6× Chládek Martin, 2× Ridzák Jakub, 1× Král Marek
Ve druhém jarním zápase a celkově už v devátém v této sezoně jsme opět za krásného a slunečného počasí hráli na hřišti Vestce. Tamní rezervu, která je s námi v souteži jsme na podzim porazili doma 7:2. Tentokrát jsme byli značně oslabeni, protože jsme se museli obejít bez Kuby Záhoře, který má ruku v sádře a bez Adama Turnera, který laboruje se zády. Do sestavy se naopak vrátil Mára Král, který se prezentoval velmi sympatickým výkonem. I tak naše lavička vypadala oproti lavičce domácí velmi chudě.

celý článek

SK Roztoky – Dobrovíz 13:3 ( 3:2 )

Branky: 3× Novotný, 3× Ridzák Jakub, 2× Chládek, 2× Ridzák Jonáš, 3× Záhoř Jakub
Dlouhá , tuhá a nepříjemná zima je pryč a nás čekalo už za slunečného počasí první jarní kolo. Přijela k nám Dobrovíz, kterou jsme na podzim na jejím hřišti po dobrém výkonu porazili přesvědčivě 12:2. Výkon jsme chtěli zopakovat i tentokrát a začít tak jaro vítězně. V nominaci nikdo nechyběl a tak jsme na zápas byli kompletní.

celý článek

Hodnocení zimní přípravy starší přípravky

Do prvního jarního mistrovského utkání nám zbývají zhruba 3 týdny a tak je na čase zhodnotit  dvou a půl měsíční zimní přípravu, ve které jsme se zúčastnili čtyř halových turnajů. V trénincích se jsme se pak  vedle koordinace a pohybových cvičení zaměřili hlavně na hru s míčem a to nejen v rychlosti, ale i na samostatné technické dovednosti, přihrávky, presing a týmové držení míče.

celý článek

Zimní turnaje 2013

Starší přípravka odehraje v rámci zimní přípravy následující turnaje:

2.2. 2013 Motorlet
9.2. 2013 Zbuzany UMT
10.2. 2013 Říčany
17.3. 2013 Milovice

Dále jednáme s AFK Podolí Praha a PSK Union Praha o přátelácích. S každým bychom se utkali 2× teď v zimě. To znamená 4× turnaj a 4× přátelák.

Bližší podrobnosti jako srazy apod. budou upřesňovány v sekci Týmy/Starší přípravka/Zimní turnaje 2013.

 

Žádáme rodiče o 800 Kč (500 Kč na turnaje, 200 Kč na tělocvičnu a 100 Kč na povinné příspěvky FAČR).

celý článek

Červený Újezd – SK Roztoky 3:7

Branky: 2× Chládek, Ridzák Jakub, 1× Novotný, Záhoř, Ridzák Jonáš
Poslední, podzimní sedmé kolo jsme odehráli v sobotu časně ráno na hřišti rivala z Červeného Újezdu, kde jsme chtěli napravit domácí zaváhání s Mníškem. Červený Újezd byl před zápasem první v tabulce, takže nás čekal těžký zápas. Bohužel jsme se museli obejít bez, v posledních zápasech výborně hrajícího, Adama Turnera. Chyběli i Vítek Běhounek a v týdnu po dlouhé nemoci trénující Tobík Pařízek. Do týmu se vrátil Marek Král.

celý článek

SK Roztoky – Mníšek pod Brdy 6:12

Branky: 2× Záhoř, 2× Chládek, 1× Novotný, 1× Ridzák Jakub

V šestém kole k nám k dlouho očekávanému utkání přijel soupeř z Mníšku a poprvé jsme vyšli bodově naprázdno.  Soupeř se prezentoval podobným herním stylem soustředěným na práci s míčem a přihrávky.  K vidění byl hezký zápas plný gólů, ve kterém nás Mníšek fotbalově přehrál, což ukázalo, že nás čeká hodně práce. I přesto pozorujeme u celého týmu zlepšení. Takovéto zápasy klukům jenom prospějí.

celý článek

Jesenice B – SK Roztoky 7:6 na penalty

Branky: 4× Martin Chládek, 1× Kuba Záhoř, 1× Tomáš Novotný

V rámci pátého kola jsme se představili podruhé v sezoně venku. Před těžkým dvojzápasem s Mníškem a v Červeném Újezdě jsme v Jesenici chtěli zvítězit a upevnit si tak místo na čele tabulky se stoprocentní bilancí. Opak však byl pravdou. V nejsilnější možné sestavě jsme dostali „facku“ v podobě porážky, ale v konečném součtu nám paradoxně tento zápas může jen prospět. Kluci totiž spadnou na zem a příští týden do zápasu s Mníškem půjdou s jiným přístupem.  Porážku musíme přijmout pozitivně a do již zmíněného dvojzápasu nás to musí nakopnout, ne srazit !

celý článek

SK Roztoky - Všenory 11:3 (7:0)

Branky: 4× Chládek, 3× Ridzák Jonáš, 3× Ridzák Jakub, 1× Král
Ve čtvrtém zápase jsme narazili na v minulých kolech ostře pálící tým Všenor, který  bohužel nepřijel kompletní,  což bylo patrné při pohledu na jejich střídačku, kde byl jediný hráč. Do naší sestavy se vrátili Martin Chládek a Tomáš Novotný a na hře to bylo znát. Chyběl jen s angínou ležící Tobík Pařízek. Debut si v bráně odbyl Vojta, který předvedl pár pěkných zákroků a ve svém odchytaném poločase udržel čisté konto.

celý článek

SK Roztoky - Vestec B 7:2 (2:2)

Branky: 2× Ridzák Jonáš, 2× Ridzák Jakub, 1× Král, Novotný, Záhoř

Ve třetím kole jsme s výhodou domácího prostředí a s opět fantastickou podporou rodičů nastoupili proti Vestci B, který nám zatím ze všech podzimních soupeřů nejvíce zatopil a nebýt na začátku pár dobrých zákroků Saši Fišmana, mohli jsme dotahovat třígólové manko.

celý článek

Dobrovíz - SK Roztoky 2:12 (2:4)

Branky: 4× Ridzák Jakub, 3× Chládek Martin, 2× Král Marek, 2× Ridzák Jonáš, 1× Pařízek Tobiáš

Ve druhém kole jsme nastoupili na hřišti v Dobrovízi. Bohužel oslabeni o nemocného Adama Turnera, za mladší žáky nastoupivšího Tomíka Novotného a neomluveného Vítka Běhounka. Svůj debut podpořený gólem si odbyl Tobík Pařízek a do brány se po nemoci vrátil Saša Fišman.

celý článek

SK Roztoky - Sokol Tuchoměřice 22:2 (11:0)

Branky:  5× Ridzák Jonáš, 5× Ridzák Jakub, 5× Chládek, 3× Záhoř, 2× Král, 1× Turner, 1× Novotný

V rámci prvního kola naší soutěže k nám přijel soupeř z Tuchoměřic. Do zápasu jsme vstoupili plni očekávání, které přináší každý vstup do sezony. S jasně daným systémem na hru s balonem se spoustou přihrávek, který jsme během letního soustředění pilovali, jsme vlétli do zápasu a od začátku to neslo své ovoce.

celý článek

Tento autor v tomto roce nenapsal žádný článek.

Tento autor v tomto roce nenapsal žádný článek.

Tento autor v tomto roce nenapsal žádný článek.

AUTODOPRAVA ČECH Roztoky METALCOM Kutná Hora AAC Pragocel Alchimica RECA Brno AR Brno Bláha s.r.o. Chladící věže Kala Miroslav Moravia Systems  hydrolink Město Roztoky Prockert & Hynek  Nouemont WebMotion.cz - internetová agentura                            ixis roztoky-pesek