Články

od autora Miloslav Lyznyk

Poslední utkání sezóny B mužstva

anotace

Roztoky B – Kazín B  3–6
Hostivice – Roztoky B 4–1
Drahelčice -Roztoky B 3–3
Roztoky B -Červený Újezd B 3–3

Poslední 4 kola nám výsledkově moc nevyšly, získali jsme pouze 2 body za 2 remízy, které jsme opravdu zachránili v poslední minutě a to doslova.

celý článek

Tursko - Roztoky B 0:0

anotace

Na dnešní zápas jsem čekal, že se mi bude špatně dávat sestava dohromady, a to se také potvrdilo. Zranění z minulého týdne se nezmenšila, a tak jsem měl co dělat abych dal do hromady 11 lidí aspoň trochu zdravých.

celý článek

Roztoky B - Kazín B 3:6

anotace

Tak dnešní den nebyl moc povedený z mé pozice brankáře. Co jsem minule chytil tak dnes kdyby tam stála popelnice, tak by to snad bylo lepší. Ale teď už k zápasu.

celý článek

Zbuzany B - Roztoky B 3:0

anotace

A teď k samotnému utkání, na které jsem skládal sestavu velmi těžko jelikož někteří hráči jsou zraněni, takže nemohli nastoupit vůbec a pár jich nastoupilo zdravotně ne zcela v pořádku. Další překvapení čekalo na místě utkání, kde jsem zjistil, že soupeř nastoupí posílen o 2 hráče A mužstva. Vzhledem tomu, že jeden z nich byl bývalý kanonýr AC Sparta Praha M. Kincl, tak jsem očekával těžký zápas.

celý článek

Roztoky B - Dobříč B 7:2

anotace

Na domácí zápas jsme se těšili a chtěli soupeři vrátit podzimní porážku 8:1 ale komplikace začali už při tvoření sestavy kdy se nemohl dostavit V. Král kvůli zranění z minulého zápasu a střelec z minulého domácího utkání M. Rambousek.

celý článek

Tuchoměřice B - Roztoky B 3:0

anotace

V dnešním utkání jsem čekal více štěstí a bodů než minule, ale bohužel tomu tak nebylo. Zápas se hrál za hezkého počasí a na pěkném hřišti, a tak jsem očekával že nám to přinese konečně 3 body.

celý článek

Roztoky B - Černošice 3:3

anotace

Za krásného počasí jako stvořeném k překrásné procházce jsem byl zvědav, jestli to bude i pro nás krásná procházka na domácím hřišti. Naše sestava oproti minule neomladila, ba jsme přidali trochu té kvality posilou z A týmu J. Šiškou. Soupeř dorazil s dosti mladým týmem, léta jsme záviděli ale kvalita byla na naší straně.

celý článek

Středokluky - SK Roztoky B 3:0

anotace

Začíná jaro a nám začíná druhá část sezóny. Po zimní přestávce jsem byl zvědav, jak se předvedeme a první komplikace začali při sestavování nominace. Jelikož přes zimu skončilo několik lidí a někteří byli povoláni do A týmu, tak se dala očekávat složitá situace. K zápasu jsem nominoval zkušené hráče, jiní mi nezbyli. Náš věkový průměr byl sice vyšší ale ta kvalita tam byla.

celý článek

Závěr sezóny B

anotace

Máme tady konec sezóny tak bych to chtěl trochu shrnout jak jsme dopadli. V jarní části jsme chtěli navázat na slušné výsledky z podzimu a hrát ve stálé sestavě a předvádět hezký fotbal. V některých zápasech jsme předváděli docela pěkný fotbal a musím podotknout, že až na pár zápasů jsme nepotřebovali pomoc hráčů z Áčka.

celý článek

Nučice : Roztoky B 0:0

anotace

Tak tady je zmiňovaná sobota 9.4 kdy jsme zavítali do Nučic. Jelikož naše áčko hrálo těžký zápas doma s Kosoří a bylo oslabeno o pár zraněných tak jsme odjížděli v dosti složené sestavě. 

celý článek

Dobříč B : Roztoky B 3:2

anotace

Do prvního jarního  zápasu jsme nastoupili na hřišti druhého týmu soutěže, se kterým jsme na podzim uhráli remízu 1:1 a doufali, že se nám povede to vylepšit a tentokrát zvítězit.

celý článek

Tento autor v tomto roce nenapsal žádný článek.

Tento autor v tomto roce nenapsal žádný článek.

Roztoky B - Kněževes 3:6

anotace

Branky: B.Boroš, J.Pařízek, M.Koráb

Dnešní utkání jsme odehráli s již jistým postupujícím týmem a tak se dalo čekat pohodové utkání, jediné co bylo nefotbalové bylo velké horko. V utkání nám opět pomáhali tři dorostenci, kteří již měli svůj poslední zápas za sebou a za to jim patří dík že nám pomohli. Po první poločase bylo skóre 1:1 což odpovídalo obrazu hry obou mužstev.

celý článek

Roztoky B - Tuchoměřice B 3:1

anotace

Branky: J.Vlček 2×, J.Řepa

Dnešní zápas nás čekalo další důležité utkání, ve kterém kdybychom vyhráli mohli jsme si za určitých podmínek pojistit druhé místo v celkové tabulce. Zápas začal ne zrovna za fotbalového počasí a to nám opět vyhovovalo. V prvním poločase bylo pár šancí na obou stranách a bohužel pro nás jsme inkasovali po rohovém kopu kdy jsme neuhlídali hostujícího hráče a ten hlavou vstřelil vedoucí branku hostů.

celý článek

Roztoky B - Nučice 3:1

anotace

Branky: M. Koráb, J.Řepa, P. Moravec

Tím to zápasem nám začala trojice těžkých utkání. Prvním soupeřem byly Nučice, se kterými jsme na podzim uhráli bezbrankovou remízu, takže se dal čekat tuhý boj. Na začátku mě mile překvapila účast 16 hráčů, takže bylo z čeho vybírat. Základní sestava byla plná mladíků a to bylo na hřišti znát od prvních momentů.

celý článek

Roztoky B - Statenice 2:0

anotace

Další zápas nás čekal za krásného počasí na domácím hřišti s týmem který je na chvostu naší tabulky. Kdo čekal jednoduchý vývoj utkání tak se šeredně spletl, soupeř přijel s  jinou sestavou než měl v podzimním utkání které jsme vyhráli 7:0. První poločas byl od nás plný nepřesností a ztracených míčů, ale soupeři jsme nedovolili vstřelit branku a tak do šaten šli za stavu 0:0.

celý článek

Jeneč B - Roztoky B 2:0

Co napsat o dnešním zápase, snad jen to, že soupeř byl ve všech směrech lepší. Sice jsme 70 minut drželi se soupeřem krok, ale po dvou chybách jsme inkasovali a to ještě náš brankař V.Snopek pár šancí soupeře zlikvidoval. Soupeř měl pár dobře rychlostně vybavených hráčů a to nám dělalo od začátku velké problémy a tak jsme se převážnou dobu utkání bránili. Příští zápas hrajeme s týmem Statenic který je na posledním místě tabulky a tak doufám že se nám povede lépe. 

celý článek

Roztoky B-Tursko 4:2

Branky: V.Král,M.Koráb,J.Vlček,M.Jonáš
Tak k nám přijel ne moc oblíbený soupeř, který nakopává dlouhé balony na svoje urostlé útočníky, kteří praktikujou dost tvrdou hru a tak jsme čekali jak se s tím vypořádáme. V prvním poločase jsme měli několik šancí a jen jedinou se nám podařilo využít kdy krásnou přihrávku Z.Záhoře využil V.Král který v samostatném nájezdu nedal hostujícímu brankaři krásnou kličkou šanci.

celý článek

Hostivice B -Roztoky B 2:2

Branky: V. Král 2×
Dnešní zápas byl zkouškou odolnosti proti soupeři který měl několik vysokých hráčů a musím uznat že naši hráči obstáli na výbornou a ze vzduchu nás soupeř prakticky neohrozil. Naši první branku vstřelil V. Král po samostatné akci kdy chladnokrevně zakončil. Soupeř v prvním poločase naši bránu skoro neohrozil a tak jsme šli do kabin za stavu 1–0. Do druhého poločasu jsme šli s tím že přidáme nějakou branku a uklidníme hru, což se nám nepodařilo a soupeři jsme dovolili vyrovnat potom kdy našemu brankaři(M. Lyznyk) vypadl míč přímo k nohám domácího útočníka. Od té doby jsme přestali hrát a soupeři dovolili vstřelit branku na 2–1 ale ještě že máme v mužstvu V.Krále který po přihrávce J.Kapitána vstřelil svou druhou branku a  tím stanovil konečný výsledek.

celý článek

Středokluky B - Roztoky B 1:2

Branky: V. Král, J. Vlček

V zápase, který se spíš odehrával na neposekané louce než na hřišti určeném pro fotbal, to byl od začátku spíš tuhý boj než pohledný fotbal. Naše mužstvo od začátku trápila nepřesná přihrávka a tím jsme soupeři dovolili několik slibných standartních situací, které ale nevyužil. Našich šancí v prvním poločase bylo také několik, zejména nás mrzela dvě nastřelená břevna. Nakonec se nám podařilo do přestávky vstřelit branku, když po výborně zahraném trestném kopu dorážel V. Král. Do druhého poločasu jsme šli s tím, že vstřelíme nějakou branku a uklidníme hru což se nám nepovedlo a po trestuhodném faulu před naším velkým vápnem (Lyznyk) jsme inkasovali. Na konec se nám povedlo využít také standartní  situaci J. Vlčkem a díky bohu urvali tři body.

celý článek

Roztoky B - Dobříč B 1:1

Branka: Svoboda
K dnešnímu zápasu k nám zavítalo mužstvo Dobříče které nám na podzim uštědřilo vysokou porážku 6–2 tak jsme jim měli co oplácet.V prvním poločase jsme byli aktivnějším mužstvem což se ukázalo na počtu rohů kterých jsme zahrávali snad 6 ale bohužel jsme je nedokázali využít.Soupeř měl také několik šancí a dokázal jednu využít a nepříznivý stav jsme do poločasu už nedokázali zvrátit.Do druhého poločasu jsme šli s cílem zvrátit výsledek na svoji stranu což se nám podařilo po chybné rozehrávce hostujícího brankaře kterou využil Svoboda.Do konce zápasu bylo několik šancí na obou stranách ale výsledek se nezměnil.Musím podotknout že zápas s pohledu diváka byl lepší než minule a tak doufám že v příštím zápase bude na co koukat a 3 body budou naše.

celý článek

Červený Újezd - Roztoky " B" 0:1

Branka: D.Rod

K prvnímu jarnímu zápasu jsme odjížděli v počtu pouhých 12 fotbalistů což nevěstilo nic dobrého. Zápas na rozbahněném hřišti začal dost opatrně z obou stran a to nám vyhovovalo. V první naší velké šanci se ocitl P.Čermák, který z velkého vápna trefil po krásné střele břevno a odstartoval našich několik šancí které vyústili naší jedinou brankou kterou trochu se štěstím dal po teči domácího hráče vstřelil D.Rod.

celý článek

Kněževes - Roztoky "B" 2-3

anotace

Branky: J.Vlček, J.Kapitán, J.Řepa

K dnešnímu utkání jsme vyrazili za prvním týmem tabulky který ještě neprohrál a na to, že nás na srazu bylo devět tak to vypadalo, že si připíše další tři body do tabulky. Díky bohu máme velice silný dorost a povedlo se přemluvit tři šikovný kluky (J. Kapitán, J.Řepa, M.Saidl) tak jsme vyrazili alespon ve 12 hráčích.

celý článek

Roztoky"B"-Tuchoměřice "B" 1:1

Branky: J.Pařízek
Dnes k nám zavítalo mužstvo Tuchoměřic s kterým nám to moc nejde a dnes to nebylo jiné.Hned od začátku to byl spíš boj než krásný fotbal. V prvním poločase jsme měli několik šancí které jsme bohužel neproměnili, soupeř měl také jednu šanci kterou také nevyužil. Do druhého poločasu soupeř posílil mužstvo dvěma hráči s A mužstva a to bylo bohužel znát. Po několika šancí na obou stranách jsme šli do vedení brankou J.Pařízkem, které nám dlouho nevydrželo jak už to proti tomuto soupeři bývá a nechali soupeře po rohovém kopu snížit na konečných 1:1.

celý článek

Nučice-Roztoky "B" 0:0

Dnešní soupeř byl na tom bodově stejně jako naše mužstvo a  tak se čekala velká bitva o každý metr hřiště.Hned od začátku to byl boj v kterém jsme byli v první poločasu trochu horší i když jsme měli taky nějaké šance které jsme neproměnili nebo nás do nich nepustil domácí pomezní rozhodčí.Do druhého poločasu jsme vstoupili s větším odhodláním vyhrát a hned to bylo znát na  projevu hry kdy jsme měli několik šancí na vstřelení branky která nám bohužel nebyla souzena.Soupeř měl také několik šancí které nevyužil a když před koncem neproměnil pokutový kop tak jsme odjížděli pouze s bodem.

celý článek

Statenice -Roztoky "B" 0:7

Branky: J.Vlček 4×, B.Boroš, M.Koráb, J.Konečný

 Dnes jsme přijeli k soupeři který jěště neuhrál jěště ani bod tak jsme doufali, že nebudem první kdo je sním ztratí. Na hřišti které místy připomínalo rozmočenou louku. Od samého začátku jsme byli lepším týmem a bylo otázkou času kdy se nám podaří vstřelit branku.

celý článek

Roztoky "B"- Jeneč "B" 3:4

Branky: J.Vlček 2×, J.Pařízek

Dnešní zápas jsme začali dobře když vstřelil branku J.Vlček. Poté jsme ale nechali soupeře vyrovnat a dokonce ho pustili do vedení když jsme 2×  neuhlídali jejich nejlepšího hráče. Dokonce poločasu jsme soupeře nechali vsítit ještě jednu branku a sami také jednu vstřelili J.Pařízkem. V druhém poločase byli šance na obou stranách a a povedlo se nám srovnat skore na 3–3 J .Vlčkem o které jsme bohužel 5 minut před koncem přišli, tak sned se nám příště povede lépe.

celý článek

Tursko-Roztoky" B" 1:1

Branky: J.Vlček

Dnešní zápas jsme hráli v neoblíbeném Tursku. Soupeřova tvrdost a agresivní hra nám moc nesedí tak jsme doufali, že ho přehrajem fotbalovostí a pohybem.

celý článek

Roztoky " B" - Hostivice"B" 6:2 (0:0)

Branky: J.Vlček 3×, M.Lyznyk, B.Boroš, T.Juráček

K dnešnímu domácímu zápasu nás přijel prověřit tým z Hostivic. Soupeř měl v sestavě několik vysokých a mohutných borců tak se dal čekat tuhý boj který v prvním poločase byl vidět víc na obou stranách než kloudné přihrávky a kombinace.

celý článek

Dobříč B - Roztoky B 7:2

Branky: Pařízek, Vlček

Do dalšího zápasu jsme přijeli  povzbuzeni minulou výhrou. Bohužel od začátku bylo vidět, že to nebude tak snadné jak minule i když jsme možná byli 15minut lepším týmem tak jsme inkasovali dvě branky.

celý článek

Roztoky B - Červený Újezd B 4:2

Branky: Pařízek, Vlček 2×, Staněk

K prvnímu zápasu nové sezony jsme nastoupili proti hráčům Červeného Újezda které jsme v posledním kole na jaře porazili 5:2.

celý článek

Roztoky B - Ćervený Újezd B 5:1

Branky: Řepa 2×, Seidl, Koráb, Hodan

Za krásného počasí k nám zavítal soupeř jen o místo v tabulce víš a tak jsme chtěli udržet serii vítězných zápasů, což se nám také povedlo.

celý článek

Jeneč B- Roztoky B 6:1

Branka: Řepa

Dnešní zápas  jsme museli odehrát v nestandartní sestavě protože současně s námi hrálo A mužstvo které mělo přednost výběru hráčů:).

celý článek

Roztoky B - Zbuzany B 1:2

Branky: Koráb

 K dalšímu domácímu zápasu k nám dorazilo mužstvo Zbuzan které hraje o první příčku v tabulce.

celý článek

Tuchoměřice B - Roztoky B 3-3

Branky: Svoboda, Koráb, Boroš

V sobotu 5.5. jsme zavítali k zápasu s mužstvem do Tuchoměřic. Soupeř ač v tabulce byl 4 body za námi nezačal vůbec špatně a hned v prvních minutách nás zaskočil dvěma skoro 100% šancemi které musel hasit náš gólman.

celý článek

Tento autor v tomto roce nenapsal žádný článek.

Tento autor v tomto roce nenapsal žádný článek.

Tento autor v tomto roce nenapsal žádný článek.

AUTODOPRAVA ČECH Roztoky METALCOM Kutná Hora AAC Pragocel Alchimica RECA Brno AR Brno Bláha s.r.o. Chladící věže Kala Miroslav Moravia Systems  hydrolink Město Roztoky Prockert & Hynek  Nouemont WebMotion.cz - internetová agentura                            ixis roztoky-pesek