Články

od autora Pavel Čermák

Tento autor v tomto roce nenapsal žádný článek.

Tento autor v tomto roce nenapsal žádný článek.

Tento autor v tomto roce nenapsal žádný článek.

Tento autor v tomto roce nenapsal žádný článek.

SK Roztoky - PFA 2:17

anotace

Branky: Novotný T., Dvořák Dominik

Jak výsledek napovídá, soupeř předvedl opět kvalitní hru a utkání jasně ovládl. Na rozdíl od minulého zápasu jsme pouze nebránili a celý zápas zkoušeli i proti mnohem silnějšímu soupeři kombinovat. Chlapci se snažili hrát fotbal a po utkání mohli odejít se vztyčenou hlavou, protože předvedli mnoho pěkných kombinací a spokojeni, že i přes prohru si dobře zahráli.

celý článek

Zvole-SK Roztoky 0:15 (0:11)

anotace

Branky: Pearse 5×, Maugling 4×, Pros 2×, Dvořák 3×, Záhoř Z.
K tomuto utkání jsme odjížděli v 8 hráčích a s vědomím, že se bude jednat o těžký zápas. Bohužel čekalo nás nemilé překvapení, nepřipravenost pořadatelů a soupeř, který se sešel pouze v 7 hráčích. Ke zbytku není co napsat .Kluci si zastříleli a předvedli hezké akce. Soupeř neměl morální sílu bojovat a tak jsme si v poklidu dokráčeli pro 3 body. V brance utkání protrpěl Tomík Novotný.

celý článek

Čísovice - SK Roztoky 0:7

anotace

Branky: Pearse 2×, Svoboda, Záhoř, Novotný T., Jursík, Kabrhel
V prvním poločase byla hra tradičně neurovnaná a opět jsme se uchýlili k nakopávání balonů a pasivní hře obránců. Po důrazné domluvě o přestávce jsme nastoupili jako vyměnění a pěknou kombinační hrou po zemi a kvalitním pohybem bez míče soupeře jasně přehráli.

celý článek

SK Roztoky - Hostivice 2:0 (1:0)

Branky: Novotný Tom, Smítka Jakub
Toto utkání jsme proměnili ve festival neproměněných šancí. Za celý zápas nešla na našeho brankáře jediná nebezpečná střela. Jen nedostatek důrazu a přesnosti v koncovce nás připravil o dvouciferné vítězství. Je potřeba na to dát příště pozor, protože silnější soupeř by to jistě potrestal. I tak chlapce pochvalme za zisk 6 bodů ve třech dnech.

celý článek

SK Roztoky - Holubice 12:1

Branky: Pearse 4×, Záhoř, Brtna, Svoboda 3×, Pros, Bárta 2×
Soupeř, který byl věkově výrazně mladší nám dovolil hrát bezstarostný fotbal a chlapci toho využili. Utkání jsme měli plně pod kontrolou a s chutí si zastříleli i chlapci z obrany.

celý článek

SK Roztoky - Červený Újezd 2:2 (0:1) 5:4

Branky: Svoboda J., Novotný T. 
Dlouho očekávané utkání s Červeným Újezdem nezačalo dobře a chlapci pokračovali ve svém neutěšeném výkonu z posledních zápasů. Nasazení, kombinace, pohyb, důraz to vše jsme opět nechali v kabině a tak jsme první polovinu prohráli  0:1.

celý článek

SK Roztoky - Jesenice 7:7 (4:2) PK 5:4

Branky: Novotný T. 3×, Pros 2×, Smítka 1×, Maundling 1×, Dvořák 1×
Utkání jsme opět nehráli podle našich představ a i když jsme se rychle ujali vedení 2:0 trenéři nebyli spokojeni. K zápasu se sešlo všech 16 hráčů, které máme na soupisce a tak jsme střídali pravidelně celé mužstvo.

celý článek

Dolní Břežany - SK Roztoky 5:1

Branka: Smítka
I v dalším jarním utkání jsme utrpěli porážku. Soupeř hrál agresivní kombinační fotbal, se kterým si naši chlapci nedokázali poradit. Opět se projevila naše bolest z posledních utkání a to je nedostatek pohybu bez míče a koncentrace na zápas. Projevují se neduhy z tréninku, který chlapci poslední dobou neberou dostatečně vážně. Ve čtvrtek a pátek nás čekají zápasy na domácím hřišti a je již pořeba naplno bodovat. Musíme věřit, že jsme přes zimu fotbal hrát nezapoměli.

celý článek

Psáry - SK Roztoky 2:1 (0:0)

Branka: Dominik Dvořák
Již před utkáním bylo jasné, že není něco v pořádku. Omluvenky hráčů, další výmluvy v den odjezdu, pozdní příchody na sraz. Tato nezodpovědnost a nedisciplinovanost, kdy se hráči na první mistrovské utkání zřejmě vůbec netěšili se projevila i na hřišti. Nakonec jsme odjeli v 9 hráčích a z toho byli 2 z přípravky. I tak jsme měli utkání zvládnout, bohužel jsme nebyli schopni vůbec ničeho. Vyklidili jsme střed hřiště, nakopávali balony a hráli klasickou holomajznu na náhodu. Je to velká škoda, protože je možné, že naše vytoužené 2. místo je nenávratně pryč.

celý článek

SK Roztoky - Šeberov 4:2 (3:0)

Branky: Pearse, Svoboda, Bárta, Novotný T.
I poslední utkání zimní ligy jsme dovedli do vítězného konce. Hra tentokrát byla převážně neurovnaná a míč nás moc neposlouchal. I tak jsme soupeře jasně přehráli a nepřipustili žádné komplikace. Utkání nám ukázalo na co se musíme soustředit v následujících týdnech v tréninku a to především zpracování míče, pohyb bez balonu a kvalitní nahrávka. Myslím že účast v zimní lize budeme hodnotit kladně, kluci sehráli spoustu utkání proti kvalitním soupeřům a tyto zkušenosti určitě zúročí v mistrovských zápasech. Závěrečná utkání nám snad nalila do žil i dostatek potřebného sebevědomí a tak se všichni můžeme těšit na jarní sezonu. Na závěr bych chtěl poděkovat všem rodičům a fanouškům, kteří nás v leckdy nepříznivém počasí doprovázeli v hojném počtu.

celý článek

SK Roztoky - Střešovice 1911 2:1

Branky: Jakub Svoboda 2

A další vítězství! I když jsme se nevyvarovali počátečního respektu a inkasovali branku po rohovém kopu dovedli jsme utkání do vítězného konce a potvrdili jsme stoupající formu před začátkem soutěžního ročníku. Výborné výkony předvádí především obraná řada, kde se projevuje že chlapci jsou perfektně sehraní a v momentě kdy se rozkoukáme a začneme soupeře napadat a zbavíme se ostychu v přechodu do útoku jsme rovnoceným soupeřem pro každý tým. Ve druhém poločase jsme se prosadili aktivním přístupem a Jakub Svoboda,který dnes nastoupil v útoku rozhodl dvěma krásnými brankami o našem zaslouženém vítězství. 

celý článek

SK Roztoky - Zličín 4:3 (1:1)

SK Roztoky – Zličín 4:3 (1:1)
Branky: Pearse, Kabrhel, Chládek, T. Novotný

V tomto utkání jsme nastoupili s nadějí dobrého výsledku a zlepšené hry, kterou jsme předvedli v minulém zápase. První polovina utkání bohužel očekávání nesplnila.

celý článek

Fotbalový turnaj mladší přípravky pořádaný Slavojem Suchdol - Chýně 9.3.2013

„Dobře jsme si zahráli“ – tak to jsem slyšel po turnaji v šatně a to nás všechny potěšilo. Hodnocení jednoho z aktérů vystihlo naši účast. Skončili jsme na třetím místě, utkání byla hodně vyrovnaná, někde převážilo štěstí, někde um hráčů. Ale štěstí přeje připraveným a u vítěze turnaje to bylo vidět i na hřišti. Mrzí mne však opakování stejných chyb, neumíme prodat to, co se učíme stále dokola. Kombinace, přesná a chytrá přihrávka, rychlost, standartní situace. To nás limituje.

celý článek

SK ROZTOKY - Říčany 0:2 (0:0)

Další těžké utkání jsme odehráli  s družstvem Říčan.Vedoucí tým zimní ligy nás opět důkladně prověřil a převážná část hrací doby se odehrála na naší polovině.Bohužel se opět projevila špatná docházka z posledních týdnů a jarní prázdniny chlapců kteří chodí do školy v Praze a tak byl opět povolán Kubík Záhoř,který svým výkonem a bojovností ukázal starším chlapcům jak přistoupit k zápasu.

celý článek

ABC Bráník - SK Roztoky 30:0 (10:0)

Co napsat. Bez 4 hráčů základní sestavy jsme odcestovali do Bráníka s očekáváním těžkého utkání. Co se dělo na hřišti však předčilo naše očekávání. Soupeř předváděl rychlost, techniku, důraz, kombinaci a to vše v kvalitě o které se nám jenom zdá a když nám ve druhé polovině začali docházet síly utrpěli jsme nejhorší debakl v historii. Nezbývá než zvednout hlavu a tvrdě pracovat.

celý článek

SK Roztoky - Kladno 0:1(0:1)

V dalším utkání zimní ligy jsme narazili na Kladno. Hráči soupeře předváděli velice těsné bránění a dobrý pohyb. Naši chlapci s tím měli celý první poločas velké problémy především v přechodu do útoku. Hra se odehrávala ve středu hřiště bez brankových příležitostí.

celý článek

SK Roztoky - Aritma Praha 0:7 (0:0)

Další utkání zimní ligy jsme začali aktivní hrou a výbornou kombinací. K zápasu se nám sešlo 15 hráčů mladších žáků, které doprovázelo mnoho rodičů a i z toho je vidět že fotbal v Roztokách táhne. Celou první polovinu jsme dokázali se soupeřem držet krok a udrželi bezbrankovou remízu.

celý článek

SK Roztoky - Točná 0:7 (0:5)

V lednu jsme zahájili letošní sezonu tradiční účastí na zimní lize v Praze. Chlapci se zde utkají s vyspělými soupeři a nasbírané zkušenosti jistě zúroči v jarní části sezony. Soupeř z Točné se prezentoval urostlými hráči a naši chlapci se s tím celý první poločas nedokázali srovnat. V druhé polovině utkání jsme se již rozkoukali a byli soupeři rovnocenným protivníkem. Snad si zlepšený výkon odneseme do příštího utkání.

celý článek

PFA - SK Roztoky 11:0 (7:0)

anotace

K poslednímu utkání podzimní části jsme odjížděli s velkým odhodláním poprat se o první místo v tabulce. Hned po prvních minutách utkání bylo jasné, že tyto naděje byli plané. Soupeř z PFA za 3 roky svého působení udělal spoustu kvalitní práce a vytvořil tým, který v této soutěži nemá absolutně konkurenci a po zkušenostech z turnajových střetnutí jsem přesvědčen, že i v konkurenci pražských prvoligových týmů by obsadil přední příčky. Kluci z PFA na nás jak se říká vlítli a předvedli perfektní kontrolu balonu, neustále se pohybovali s balonem i bez něj a naši chlapci i přez veškerou snahu na soupeře nestačili. Můžeme si všichni z tohoto utkání vzít ponaučení, že i když v tomto ročníku jsme se zlepšili a předvádíme pohledný fotbal je třeba neustále tvrdě pracovat, protože k ideálu máme ještě hodně daleko.

celý článek

SK Roztoky - Všenory.Řevnice 4:1 (0:1)

Branky: Pearse, Novotný T., Smítka 2×
Další utkání a opět vítězství a další totální defenzíva soupeře. Obehraná písnička tohoto soutěžního ročníku pokračuje, soupeř přijel v hojném počtu 12 hráčů a s urostlým gólmanem. Již od začátku utkání bylo jasné, že bude pouze bránit a útočná část se omezí pouze na dlouhé nakopávané balóny. Naši chlapci předváděli svou hru s kvalitní rozehrávkou do křídel a snahou o zakončení.

celý článek

SK Roztoky - Zvole 3:1(2:1)

anotace

Branky: Pearse 2×, Novotný Tom
I v tomto utkání naši borci uhráli plný počet bodů a dokazují, že v této sezoně budeme útočit na příčky nejvyšší. Bohužel nám opět scházelo několik opor a tak byl povolán Kubík Záhoř, který dokázal, že v družstvu mladších žáků mu to svědčí a předvedl kvalitní výkon.

celý článek

SK Roztoky - Čísovice 4:1 (2:1)

Branky: Pearse 2,Smítka,Dvořák

V tomto utkání jsme opět mohli zhlédnout pěknou kombinační hru našich mladších žáků. O našich kvalitách se na okrese již dobře ví a tak soupeř opět nastoupil s urputnou obranou podpořenou urostlým golmanem a zcela rezignoval na útočnou hru. Naše ofenzivní řady byli oslabeny o Toma a Fandu a to se v kvalitě zakončení projevilo. Chlapci si vytvořili snad dvacet brankových příležitostí, ale v rozhodující fázi jsme neprojevili dost přesnosti a důrazu. Utkání opět rozhodl Kryštof Pearse, když dvě branky vstřelil a dvě připravil pro své spoluhráče. Na pravé záloze se ve svém prvním soutěžním utkání osvědčil Dominik Dvořák. 

celý článek

Hostivice - SK Roztoky 1:9 (0:5)

Branky: Pearse 5×, Smítka 3×, Pros

Naši mladší žáci si hladce poradili z dalším soupeřem tentokrát z Hostivic. Opět se výrazně prosadil Kryštof Pearse, který hýřil pohybem, rozděloval přesné přihrávky a stačil i zakončovat. Soupeř se od první minuty uchýlil ke hře zvané ,,Prešovský beton,, a naši chlapci z počátku nevěděli co se děje, soupeř nenapadal, nechtěl se naší rozehrávkou nechat vytáhnout z obrané ulity a soustředěně bránil v 7 lidech. Hoši nakonec našli recept i na tuto hru a zvýšeným pohybem bez balonu a přesnou střelbou ze střední vzdálenosti soupeře jasně přehráli. Celý zápas se odehrál na jednu branku, pouze z ojedinělého úniku, kdy náš stoper netrefil balon soupeř zaznamenal čestný úspěch. Utkání odchytal Kuba Svoboda.

celý článek

SK Roztoky - Holubice 17:1 (8:0)

Branky: Smítka 6×, Maudling 3×, Pešek 2×, Kvítek 2×, Pearse 2× ,Pros 2×

Jak již výsledek napovídá odehráli jsme utkání proti výrazně mladšímu soupeři a s chutí jsme si zastříleli.V první polovině chlapci přistoupili na slabý výkon soupeře a postrádali jsme v naší hře tradiční kombinaci a rychlost. Ve druhém poločase už jsme předváděli fotbal na který jsme zvyklí a utkání bezpečně dovedli do vítězného konce. Utkání odchytal Jakub Svoboda.

celý článek

Červený Újezd - SK Roztoky 4:3 (1:1)

Branky: Maundling 2×, Smítka

V tomto utkání jsme narazili na vyrovnaného soupeře. Hned v první minutě po chybě brankáře hostí jsme se ujali vedení 1:0.

celý článek

SK Roztoky - Dolní Břežany 4:1 (1:1)

Branky: Smítka, Mandling, Jursík, Novotný T.

 K dalšímu domácímu utkání jsme nastupovali pod dojmem zlepšeného herního projevu a 2 vítězstvých z minulých zápasů.Jak již bývá zvykem první polovinu utkání jsme se jen rozkoukávali a hra byla neurovnaná. Ve dvacáté minutě se nám podařilo po rohovém kopu vstřelit první branku po krásném voleji Jakuba Smítky. Ke konci poločasu jsme bohužel inkasovali po tvrdé ráně ze střední vzdálenosti. Ve druhé půli jsme soupeře již jasně přehráli a třemi góli rozhodli o našem dalším vítězství. Opět mi nedá nepochválit Kryštofa Pearse, který i když se tentokrát střelecky neprosadil byl jasně nejlepším hráčem na hřišti. Zápas spolehlivě odchytal Kuba Svoboda.

celý článek

Jesenice - SK Roztoky 1:7 (0:4)

Branky: Pearse 6, Maudling

K tomuto utkání jsme odjížděli v oslabené sestavě a pouze s 1 hráčem na střídání. Dnes je dnes potřeba vyzdvihnout výkon Kryštofa Pearse, který vstřelil 6 branek, ale stačil i zodpovědně bránit a vnesl klid do naší rozehrávky. Po zodpovědném výkonu jsme soupeře jasně přehráli 7:1. Pochvalu zaslouží i náš golman Jakub Svoboda

celý článek

SK Roztoky - Psáry 6:3

Branky: Pearse 2, Smítka, Novotný T., Pros, Maudling

V prvním utkání nové sezony jsme přivítali soupře ze Psár. Ukázalo se, že v letošní sezoně chlapci zúročí zkušenosti z minulé sezony a po přesvědčivém výkonu, který se vyznačoval kombinační hrou jsme soupeře jasně přehráli 6:3. Utkání spolehlivě odchytal Jakub Svoboda.

celý článek

Čísovice - SK Roztoky 1:3 (1:1)

Branky: Smítka, Pešek, Maugling

V tomto utkání jsme se střetli se soupeřem,který je na tom věkově podobně jako naši chlapci a hned bylo vidět, že kluci si více věří a předváděli pěkný kombinační fotbal.

celý článek

SK Roztoky - Jesenice 3:2p (1:1) PK(2:1)

Branky: Pearse, Záhoř J., Čermák D. 2 x

 V tomto utkání se nám již vrátili hráči základní sestavy a na kvalitě hry se to okamžitě projevilo.Hráči předváděli kvalitní souhru a rychlý přechod do útoku.

celý článek

Červený Újezd - SK Roztoky 2:0 (1:0)

V tomto kole jsme se museli obejít bez 4 hráčů základní sestavy, když hráči Záhoř, Maugling, Smítka, Čermák z různých důvodů nemohli k utkání nastoupit. Bohužel se ukázalo,že bez těchto chlapců nejsme schopni předvést ani nejzákladnější fotbalové dovednosti.

celý článek

SK Roztoky - Zlatníky 0:7 (0:2)

V tomto utkání jsme se střetli se soupeřem ze Zlatníků, který potvrdil, že jeho druhé místo v podzimní tabulce není náhoda. Jen výkon brankáře Matěje Novotného a extremní snaha obránce Zdendy Záhoře nás uchránila od většího debaklu. Snad si chlapci uvědomí, že je potřeba stále tvrdě pracovat na tréninku i při zápase a v příštím utkání podáme kvalitnější výkon.

celý článek

SK Roztoky - Hostivice 2:5

Branky: Záhoř Jakub 2

V prvním utkání jarní části sezony naši nejmenší určitě nezklamali a se soupeřem si zahráli rovnocenou partii.Na všech hr áčích bylo vidět velké zlepšení a nadšení ze hry.

celý článek

SK Roztoky - Králův Dvůr 1:0

Branka: Maugling Tom

 K poslednímu utkání zimní ligy jsme si soupeře pozvali na domácí trávník. Zápas se odehrál za krásného počasí a před početnou diváckou kulisou. Chlapci dokázali, že požadovanou hru jsme si již plně osvojili a předvedli kvalitní výkon, za což byli odměněni potleskem publika. Velkou radost jsme měli i z výkonu střídajícich mladších hráčů, kteří potvrdili vzestupnou tendenci svých herních dovedností. Utkání rozhodl jediným gólem na konci utkání Tom Maugling a potvrdil, že bude určitě posilou.

celý článek

SK Roztoky - Slivenec 3:4 (2:3)

Branky: Čermák 2 ,Pearse

V předposledním utkání zimní ligy se potvrdila stoupající tendence našich výkonů a za příjemného počasí se odehrálo utkání,které se muselo líbit všem divákům.

celý článek

SK Roztoky - Zličín 3:10 (0:7)

Branky: Pearse 2 ,Čermák

Jak již výsledek napovídá odehráli jsme zápas dvou naprosto odlišných poločasů.Ze začátku utkání byli naši chlapci asi myšlenkami ještě na prázdninách a naprosto odevzdaným výkonem dovolili soupeři snadno rozhodnout zápas.Do druhé poloviny jsme nastoupili s naší již zažitou hrou a okamžitě jsme byli rovnocenným protivníkem a po pěkných kombinací jsme vstřelili 3 branky.Soupeř si však vítězství pohlídal a do naší otevřené obrany se mu podařilo též 3 krát skórovat.

celý článek

Tento autor v tomto roce nenapsal žádný článek.

Tento autor v tomto roce nenapsal žádný článek.

Tento autor v tomto roce nenapsal žádný článek.

AUTODOPRAVA ČECH Roztoky METALCOM Kutná Hora AAC Pragocel Alchimica RECA Brno AR Brno Bláha s.r.o. Chladící věže Kala Miroslav Moravia Systems  hydrolink Město Roztoky Prockert & Hynek  Nouemont WebMotion.cz - internetová agentura                            ixis roztoky-pesek