Články

od autora Pavel Kořínek

Tento autor v tomto roce nenapsal žádný článek.

Tento autor v tomto roce nenapsal žádný článek.

Tento autor v tomto roce nenapsal žádný článek.

Tento autor v tomto roce nenapsal žádný článek.

Třebotov - Roztoky 2:6 (0:3)

Branky: Doležal 2×, Kapitán 2×, Vlček, Kočí

V dalším kole jsme zajížděli do Třebotova.  I přesto že terén nebyl  ideální,  snažili jsme se stále o naši kombinační  hru. Nakonec to přineslo ovoce a s chutí jsme si zastříleli. Dočkali se i domácí, když po našem zaváhání vstřelili dvě branky. Nakonec se utkání dohrálo v klidném tempu a my si připsali další tři body.

celý článek

Roztoky - Velké Přílepy 2:0 (1:0)

Branky: Čížek, Šturm

V 16. kole jsme na domácím hřišti přivítali Velké Přílepy.  Zápas nenabídnul moc fotbalové krásy, byl to spíš boj se spoustou nepřesností. Ani vstřelený gól nás neuklidnil a i nadále hra vázla. Po přestávce se obraz hry nezměnil, a tak uklidnění přinesl až deset minut před koncem Čížek. Tak jsme si připsali další důležité tři body.

celý článek

Zbuzany B : SK Roztoky 1:1 (0:1)

Branky: Doležal

V druhém kole jsme zajeli na horkou půdu Zbuzan. V utkání jsme si vypracovali řadu gólových příležitostí, ale bohužel jsme selhali v koncovce. Dokonce jsme zahodili pokutový kop. Sedmdesát minut jsme drželi jednogólové vítězství. Poté se krásně trefil z přímého kopu domácí hráč a srovnal na konečných 1:1.

celý článek

SK Roztoky : Drahelčice 6:3 (5:0)

Branky: Čížek 3×,Doležal 2×, Kapitán

V prvním kole jarní části sezóny jsme se utkali s týmem Drahelčic. Z důvodu špatných klimatických podmínek jsme utkání odehráli na umělé trávě na hřišti Motorletu. Zápas jsme měli od počátku pod kontrolou a v poločase byl soupeř zralý na ručník. Po přestávce už naše hra nebyla tak efektivní, dokonce jsme soupeři povolili 3× skórovat. Výsledek se nakonec zastavil na konečných 6:3.

celý článek

Jinočany - SK Roztoky 0:2 (0:1)

Branky: Vlček, Moravec

 V dalším utkání soutěže jsme zajížděli do Jinočan. Utkání se hrálo za velmi silného větru a to utkání výrazně ovlivnilo. Od prvních minut jsme byli lepším mužstvem a v prvním poločase jsme si vypracovali řadu šancí. Bohužel jsme proměnili pouze jedinou, kdy se trefil Vlček. A tak první poločas skončil 0:1.

celý článek

SK Roztoky - Kazín 2:1 (0:0)

Branky:  Michal Kořínek, Čížek

V šestém kole jsme přivítali soupeře z Kazína. Zápas sliboval velký náboj, jelikož se hrálo o první místo v tabulce. V prvním poločase byl soupeř lepší a vypracoval si řadu brankových příležitostí.  Utkání ovlivnilo i brzké vyloučení domácího obránce Kočího, který byl vyloučen za faul, po kterém následoval pokutový kop. Hosté ale šanci nevyužili, jelikož Zrůbek penaltu chytil.  A tak první poločas skončil bez branek.

celý článek

Velké Přílepy : SK Roztoky 1:2 (0:2)

Branky: Vlček, Reinvart              

V třetím kole jsme se museli obejít bez dvou klíčových hráčů Čížka a Kočího. A když se v  průběhu utkání zranili další dva hráči základní sestavy, tak jsme museli vytáhnout triumf v podobě Pavla Čermáka.  Po poločase jsme již vedli 0:2 po brankách Reinvarta a Vlčka.

celý článek

SK Roztoky : Zbuzany B 4:1 (2:0)

Branky:  Doležal, Machač, Kořínek Michal, Vlček

První domácí zápas jsme přivítali tým Zbuzan  B. Na kvalitně připraveném trávníku jsme od začátku předváděli pěknou kombinační hru.

celý článek

Drahelčice : SK Roztoky 0:3 (0:1)

Branky:  Rod, Reinvart, Čížek

K prvnímu soutěžnímu utkání sezony jsme zajížděli k nováčkovi soutěže. Již od prvních minut bylo jasné, že nás čeká těžký zápas.

celý článek

Tento autor v tomto roce nenapsal žádný článek.

Tento autor v tomto roce nenapsal žádný článek.

Tento autor v tomto roce nenapsal žádný článek.

AUTODOPRAVA ČECH Roztoky METALCOM Kutná Hora AAC Pragocel Alchimica RECA Brno AR Brno Bláha s.r.o. Chladící věže Kala Miroslav Moravia Systems  hydrolink Město Roztoky Prockert & Hynek  Nouemont WebMotion.cz - internetová agentura                            ixis roztoky-pesek