Články

od autora Petr Vevera

Tento autor v tomto roce nenapsal žádný článek.

Tento autor v tomto roce nenapsal žádný článek.

Ohlédnutí za podzimní částí krajské soutěže dorostu ročník 2015-2016

,Po loňské sezóně 2014 –2015, kdy naše mužstvo dorostu skončilo na osmém místě tabulky krajské soutěže 1. A třídy ( skupiny A), opustili kádr dorostu Petr Vevera ml, Kuba Soják a Kuba Hadáček.  Kádr na další sezónu t.j. na ročník 2015–2016 bylo potřeba doplnit, a vedle nadějných žáků, kteří přešli do dorostenecké kategorie, t.j. Zdenda Záhoř, Kryštof Pearse, Imma Bárta, kteří za mužstvo dorostu nastupovali pravidelně již v minulé sezóně, a vedle Dominika Dvořáka, který věkem ještě stále žák úspěšně zapadl do mužstva, bylo mužstvo doplněno o čtyři dorostence z Velkých Přílep, získaných na střídavý start.

celý článek

SK Roztoky - FK Sparta Lužná u Rakovníka 5:1 ( 3 :0 )

Branky : Dvořák Dominik, Dobrý Kryštof, Roškot Michal, Juráček Tomáš, Mibelli David

     V 16. kole přivítali naši dorostenci na svém hřišti v neděli 5.4.15 od 10.15 hodin dorostence FK Sparta Lužná u Rakovníka, kteří se po 15-tém odehraném kole nacházeli na 9. místě tabulky s 21-ti získanými body. Naše mužstvo se před tímto zápasem nacházelo na 5. místě tabulky s 25-ti získanými body. V podzimním zápase naši dorostenci prohráli na hřišti Lužné u Rakovníka 0:2.  Do utkání nastoupili již hráči, kteří se vrátili po zranění, či nemoci, takže naše mužstvo nastoupilo skoro v kompletní sestavě. K utkání bylo připraveno celkem 18 hráčů ..... neuvěřitelné.

celý článek

FK Kralupy 1901- SK Roztoky 3:0 (0:0)

     Ve druhém jarním kole ( 15. kole) jsme nastoupili naši dorostenci v sobotu 28.3.15 od 10.15 hodin na hřišti FK Kralupy 1901, jejichž dorostenci se po 14-tém odehraném kole nacházeli na 13 místě tabulky s 10-ti získanými body. Naše mužstvo se nacházelo po 14-tém kole na 4. místě tabulky s 25-ti získanými body. Na podzim na domácím hřišti naše mužstvo zvítězilo 2:0. K utkání jsme odcestovali notně oslabeni bez šesti hráčů základní sestavy, které trápilo zranění, či nemoc. Chyběli hráči Vevera, Maršík, Dobrý, Roškot, Hadáček, Záhoř. V základní sestavě nastoupili tři žáci a jeden seděl na lavičce náhradníků a v průběhu utkání naskočil do utkání.

celý článek

SK Roztoky - AFK Loděnice 2:2 (1:0)

Branky : Dobrý Kryštof, Vevera Petr

V prvním jarním kole ( 14. kole) naši dorostenci přivítali na svém hřišti v neděli 22.3.15 od 10.15 hodin dorostence AFK Loděnice, kteří přezimovali na 9. místě tabulky se 17 body. Naše mužstvo přezimovalo na 4. místě tabulky s 24 získanými body. Podzimní zápas, který se hrál jako zápas 1. kola na hřišti AFK Loděnice naše mužstvo vyhrálo 4:0. Do utkání jsme nastoupili oslabeni a v omlazené sestavě. V základní sestavě nastoupili tři žáci a jeden seděl na lavičce náhradníků.

celý článek

Slovan Velvary - SK Roztoky 0:1 (0:0)

Branka : Soják Jakub

K poslednímu zápasu podzimní části soutěže cestoval náš dorost na hřiště Slovanu Velvary. Jednalo se o zápas 13. kola. K zápasu jsme cestovali celkem v oslabené sestavě pouze s jedenácti hráči, dvanáctý náš hráč se dostavil k zápasu až během probíhajícího prvního poločasu zápasu. Zápas se hrál na značně nekvalitním rezervním tréninkovém hřišti Slovanu Velvary. Je s podivem, kdo povolil zápasy notabene krajské soutěže dorostu na takovém to hřišti......

      Ale k vlastnímu zápasu. V prvním poločase se hrál fotbal ( no spíše kopaná) plná nepřesností a musíme přiznat ne všechny nepřesnosti se daly přičítat terénu. První poločas toho moc pohledného nenabídl a tak se šlo do kabin za nerozhodného stavu 0:0.

celý článek

SK Roztoky - TJ Roztoky u Křivoklátu 2:3 (0:3)

branky: Maršík Lukáš, Šťastný Michal z penalty

     V předposledním podzimním kole (12. kolo) naše dorostenecké mužstvo přivítalo 9.11.14 od 10.15 h na domácím hřišti mužstvo TJ Roztoky u Křivoklátu, které se po 11– ti odehraných kolech nacházelo na 10. místě tabulky s 12-ti získanými body. Naše mužstvo se před tímto zápasem nacházelo na 4. místě tabulky s 21-ti získanými body.

     Do utkání jsme nastoupili bez tří hráčů základní sestavy, kteří nám v tomto zápase chyběli a zejména v obraně, kde jsme byli nuceni improvizovat na dvou postech, a bylo to bylo znát. Hráčům nelze v prvním poločase upřít snahu, ale po našich chybách jsme během prvního poločasu prohrávali 0:3. Už během prvního poločasu jsme byli nuceni udělat nějaké změny v rozestavení, ale výsledek to konce poločasu nepřineslo, takže jsme do kabin odcházeli za stavu 0:3.

celý článek

Baník Švermov - SK Roztoky 5:1 (5:0)

Branka : Šťastný Michal

     V 11. kole se náš dorost představil v neděli 2.11.14 od 10.15 hodin na hřišti Baníku Švermov, který se nacházel po 10-ti odehraných kolem na 10. místě s 11-ti získanými body. S tímto mužstvem jsme se v loňské, ani v předloňské sezóně nestřetli neboť dorostenci Baníku Švermov hráli přebor okresu Kladno. Před tímto kolem se naše mužstvo nacházelo na 4. místě s 21-ti získanými body, takže dle postavení v tabulce bylo naše mužstvo v utkání favoritem.

celý článek

SK Roztoky - SK Kročehlavy 2:1 ( 0:1)

Branky:  Roškot, Hadáček

      V 10. kole naši dorostenci na svém hřišti přivítali 26.10.14 od 10.15 hodin na našem hřišti dorostenecký tým SK Kročehlavy, který se po 9-ti odehraných kolech nacházel na 7. místě tabulky s 13-ti získanými body. Naše mužstvo se před tímto zápasem nacházelo na 4. místě tabulky s 18-ti získanými body. Dorostenecké mužstvo Kročehlav v loňském roce hrálo krajský přebor Středočeského kraje a na konci sezóny 2013 – 2014 sestoupilo do 1.A třídy. S týmem Kročehlav jsme se utkali v sezóně 2012–2013, kdy jsme s tímto týmem dvakráte remizovali ( doma 0:0, venku 1:1).

celý článek

FK Brandýsek - SK Roztoky 1:2 (1:2)

Branky: Šťastný Michal, Soják Jakub

    V 9. kole zavítalo naše dorostenecké mužstvo 19.10.14 na hřiště FK Brandýsek, mužstva které se po osmi odehraných kolech nacházelo na 10. místě tabulky s 10-ti získanými body. Naše mužstvo se před tímto zápasem nacházelo na 4. místě tabulky s 15-ti získanými body. S mužstvem Brandýska jsme se v posledních dvou letech pravidelně setkávali, v loňském roce jsme v Brandýsku prohráli 3:4 a doma remizovali 2.2. V sestavě jsme vzhledem k absenci Kuby Hadáčka museli udělat oproti minulým zápasům nějaké změny a tak na místě stopera musel nastoupit za Kubu Hadáčka Petr Vevera, který normálně nastupuje uprostřed záložní řady. Utkání se odehrálo na těžkém rozbahněném terénu.

celý článek

SK Roztoky - FK Králův Dvůr 6:0 (2:0)

Branky: Juráček Tomáš 2×, Hendrych Marek 2×, Šťastný Michal, Soják Jakub

     V 8. kole přivítali naši dorostenci na svém hřišti v neděli 12.10.2014 od 10.15 hodin mužstvo FK Králův Dvůr. Naše mužstvo bylo před tímto zápasem na 8. místě tabulky s 12-ti body, náš soupeř tým Králova Dvora na 4. místě s 13-ti body. V loňském roce jsme s tímto soupeřem nehráli, neboť tým Králova Dvora hrál jinou skupinu soutěže 1.A třídy dorostu. Utkání se odehrálo za pěkného počasí.

celý článek

Slavoj Zvoleněves - SK Roztoky 0:4 (0:0)

Branky: Vevera Petr, Mibelli David, Šťastný Michal, Čermák David

K zápasu 7. kola náš dorost zavítal na hřiště Slavoje Zvoleněves, mužstva které se nacházelo před 7. kolem na posledním místě tabulky se ziskem 0 bodů. Náš dorost se po šestém odehraném kole nacházel na 8. místě tabulky s 9-ti získanými body. Komplikace nastaly už před příjezdem na fotbalový stadión týmu Slavoje Zvoleněves, neboť ve Zvoleněvsi je v rekonstrukci místní železniční přejezd a tak abychom se dostali k místnímu stadiónu museli jsme absolvovat strastiplnou čtyřkilometrovou objížďku po okolních vesnicích, než jsme se dostali ke stadiónu Slavoje Zvoleněves. Silně mi to připomnělo strastiplnou cestu na jarní zápas do Mšena…

celý článek

SK Roztoky - SK Slaný 2:1 ( 1:0)

Branky: Preissler David, Roškot Michal

V šestém kole hostilo naše mužstvo dorostu na svém stadiónu 28.9.14 od 10.15 hodin mužstvo SK Slaný, třetí mužstvo tabulky ( 12 bodů). Jedná se o soupeře se kterým se utkáváme již třetí sezónu po sobě, v předloňské sezóně jsme toto mužstvo dvakráte porazili, a v loňské sezóně jsme s mužstvem SK Slaný dvakráte vysoko prohráli. Naše mužstvo bylo po pátém kole na osmém místě tabulky s 6-ti body.

celý článek

SK Tuchlovice - SK Roztoky 5:1 (3:1)

Branka: Roškot Michal

V pátém kole zajíždělo naše mužstvo dorostu na hřiště SK Tuchlovice, druhého celku v tabulce probíhající soutěže. Jedná se o nováčka soutěže, který do této soutěže postoupil jako vítěz okresního přeboru Kladno. Hrálo se za pěkného počasí na velice pěkném a útulném stadiónku.

celý článek

SK Roztoky - SK Hudlice 1:5 (1:3)

Branka : Soják Jakub

Ve 4. kole přivítali na svém hřišti naši dorostenci tým SK Hudlice, soupeře se  kterým jsme v loňské sezóně nehráli, neboť tento tým hrál v jiné skupině 1.A třídy. Utkání, které se hrálo za neustálého drobného deště se našemu mužstvu moc nepodařilo. Už od začátku utkání jsme prohrávali, když jsme dostali branku hned z první střely na bránu, v 10. minutě jsme prohrávali již 0:2. 

celý článek

FK Sparta Lužná u Rakovníka - SK Roztoky 2:0 (1:0)

V neděli 7.9.14 odehrál náš dorost utkání 3. kola na hřišti FK Sparty Lužné u Rakovníka. S mužstvem, které je nováčkem soutěže 1.A třídy dorostu a které postoupilo jako vítěz Okresního přeboru Rakovník.

celý článek

SK Roztoky - FK Kralupy 1901 2:0 (0:0)

Branky: Soják Jakub 2×

K druhému zápasu, ve kterém se náš dorost poprvé představil na domácím hřišti, jsme nastoupili proti mužstvu FK Kralupy 1901, to je mužstvu, které v loňském roce hrálo okresní přebor Mělník. Zápas se hrál za neustálého deště na velmi kvalitním trávníku ( pochvala pro správce hřiště).

celý článek

AFK Loděnice - SK Roztoky 0:4 (0:3)

anotace

Branky: Soják Jakub 2×, Juráček Tomáš, Šťastný Michal

První zápas nové sezóny sehrál náš dorost na hřišti AFK Loděnice, tedy se soupeřem, se kterým jsme v loňském roce nehráli, neboť Loděnice hráli v jiné skupině této krajské soutěže 1.A třídy.

celý článek

Roztoky - Pšovka Mělník 2:1 (0:0)

anotace

Těsná domácí výhra přinesla tři body!
K druhému utkání jsme nastoupili na domácí půde proti Pšovce z Mělníka. Soupeř stejně jako my první utkání prohrál a tak šlo o to, kdo získá první body v sezóně.

celý článek

Vraný - Roztoky 2:0

anotace

Tento zápas byl velmi emocionálně náročný.

Hned po výkopu se hnal útočník soupeře do šance. Byl zastaven čistým skluzem našeho gólmana Řepy, nicméně pan rozhodčí ocenil tento zákrok žlutým kartónkem k udivení všech. Jenže to nebylo ze strany pana rozhodčího zdaleka vše. Objektivně musíme říct, že jsme se do hry dostávali velmi sporadicky, soupeř nás tlačil a měl více ze hry.

celý článek

SK Roztoky - Brandýsek 2:1

anotace

Branky: Roškot, Pešek

Toto utkání se hrálo na velmi podmáčeném terénu na našem domácím stadionu! Do utkání jsme vlétli, vytvářeli jsme si šance, ale paradoxně jsme to byli my, kdo poprvé kapituloval. Po jedné z ojedinělých akcí hostů se hostující útočník nemýlil.

celý článek

Roztoky - Dolní Beřkovice 4:3 (3:0)

Branky: Kapitán, Houška, Seidl, Juráček
V dalším zápase jsme si nutně potřebovali spravit chuť po dvouch porážkách, tak jsme si v kabině řekli, že konečně dnes to musí vyjít.

celý článek

Aero Odolená Voda - SK Roztoky 2:1 (1:0)

Po dvouch týdnech volna, které bylo zaviněno nedostavením se soupeře na předešlý zápas jsme vyjeli na zápas do Odolené Vody.
Snad jako kdyby úvod zápasu předznamenal jeho vývoj.

celý článek

Tatran Rako Rakovník - Sk Roztoky 7:1 (1:0)

Už příjezd do Rakovníka značil, že tento zápas nebude ono. Dorazili jsme poměrně pozdě, cca 15 minut před výkopem.
Soupeř začal aktivně a z toho pramenily šance, které ale nedokázal proměnit. Postupem času jsme se dostávali do hry, jenže ne na dlouho. Přišel výkop od našeho brankáře, míč se odrazil přímo do náběhu jednoho z útočníků Rakovníku – 1:0.

celý článek

Tento autor v tomto roce nenapsal žádný článek.

Tento autor v tomto roce nenapsal žádný článek.

Tento autor v tomto roce nenapsal žádný článek.

AUTODOPRAVA ČECH Roztoky METALCOM Kutná Hora AAC Pragocel Alchimica RECA Brno AR Brno Bláha s.r.o. Chladící věže Kala Miroslav Moravia Systems  hydrolink Město Roztoky Prockert & Hynek  Nouemont WebMotion.cz - internetová agentura                            ixis roztoky-pesek