Baník Švermov - SK Roztoky 5:1 (5:0)

05.11.2014 15:19:00

Branka : Šťastný Michal

     V 11. kole se náš dorost představil v neděli 2.11.14 od 10.15 hodin na hřišti Baníku Švermov, který se nacházel po 10-ti odehraných kolem na 10. místě s 11-ti získanými body. S tímto mužstvem jsme se v loňské, ani v předloňské sezóně nestřetli neboť dorostenci Baníku Švermov hráli přebor okresu Kladno. Před tímto kolem se naše mužstvo nacházelo na 4. místě s 21-ti získanými body, takže dle postavení v tabulce bylo naše mužstvo v utkání favoritem.

       Do utkání jsme však vstoupili špatně, jakoby se nám nemohlo nic stát a mužstvo Švermova na nás vlétlo s bojovností a důrazem, a po našich chybách v obraně jsme v 10. minutě prohrávali 0:3. První gól jsme dostali hned v úvodu ze standartní situace, kdy domácí zahrávali volný přímý kop, kdy náš brankář centr vyrazil nad sebe a nikým nehlídaný útočící hráč dorážel hlavou do sítě, druhý gól jsme dostali opět po centru z pravé strany, kdy na velkém vápně naši obránci nechali zcela volného útočníka a ten zvýšil na 0:2. V první poločase se nám vůbec nic nedařilo, bylo plno nepřesností v naší hře a naše obrana nakupila několik chyb, do poločasu jsme inkasovali ještě třikráte, když poslední gól jsme dostali z penalty po faulu našeho stopera. Do kabin jsme šli tedy za stavu - "hrozivých " 0:5.

       V kabině jsme si museli pár věcí vyříkat, protože pokud by jsme pokračovali způsobem jako v první půli, tak výsledek utkání hrozil debaklem. Do druhé půle jsme vstoupili s několika změnami v sestavě. Ve druhém poločase jsme si vytvořili několik šancí, a jednu šanci před koncem zápasu jsme proměnili Míšou Šťastným, který snižoval na konečných 1:5. Nutno podotknout, že i domácí si vytvořili několik slibných šancí, ale ve druhém poločase jsme již neinkasovali. Nezbývalo než pogratulovat soupeři k jeho naprosto zaslouženému vítězství. Na tento zápas je nutno co nejrychleji zapomenout a připravit se na další zápas, protože tento zápas patří k těm co se našemu mužstvu nepovedlo, ale i takové zápasy samozřejmě jsou.

        V dalším kole přivítáme 9.11.14 od 10.15 hodin na svém hřišti mužstvo TJ Roztoky u Křivoklátu ( tedy derby mezi Roztokami), které se po 11-ti odehraných kolech nachází 10. místě tabulky s 12-ti získanými body. Naše mužstvo se po 11-ti odehraných kolech nachází stále na 4. místě s 21-ti získanými body. Přijďte podpořit naše mužstvo dorostenců v boji o další body do tabulky.

     

0/5 bodů (0 hlasování)
AUTODOPRAVA ČECH Roztoky METALCOM Kutná Hora AAC Pragocel Alchimica RECA Brno AR Brno Bláha s.r.o. Chladící věže Kala Miroslav Moravia Systems  hydrolink Město Roztoky Prockert & Hynek  Nouemont WebMotion.cz - internetová agentura                            ixis roztoky-pesek