Dobříč B : Roztoky B 3:2

13.04.2016 15:38:00

Do prvního jarního  zápasu jsme nastoupili na hřišti druhého týmu soutěže, se kterým jsme na podzim uhráli remízu 1:1 a doufali, že se nám povede to vylepšit a tentokrát zvítězit.

V prvním poločase jsme se dostali do několika slibných šancí a proměnili jsme až tu jedinou po hrubce domácího brankáře V.Králem. Domácí měli několik šancí, které se štěstím náš brankář(Lyznyk) vyřešil. Do druhého poločasu jsme přišli o zraněného O.Jakoubka a bohužel to bylo na naší hře znát. K tomu ještě soupeř  vystřídal o hráče Á mužstva a to nám dělalo problémy. Soupeři se povedlo srovnat stav zápasu a byl stále nebezpečný. Nám se povedlo vstřelit branku R.Drbalem a už jsme doufali že si odvezeme tři body, ale zradila nás poslední deseti minutovka kdy jsme inkasovali z přímého kopu a pokutového kopu a tak jsme odjížděli s nepořízenou. Na závěr jsem rád, že jsme se sešli v sestavě neposílené hráči áčka a dorostu a pokud nám taková docházka zustane tak si to určitě sedne a budeme příště lepší.