Dobříč B - Roztoky B 7:2

16.09.2012 21:57:00

Branky: Pařízek, Vlček

Do dalšího zápasu jsme přijeli  povzbuzeni minulou výhrou. Bohužel od začátku bylo vidět, že to nebude tak snadné jak minule i když jsme možná byli 15minut lepším týmem tak jsme inkasovali dvě branky.

Pak se nám podařilo snížit na rozdíl branky H. Pařízkem po dlouhém autu D. Roda. Bohužel naše hra byla plná nepřesností, což pouštělo soupeře do šancí které proměnil ve dvě branky a tak se odcházelo do kabin za stavu 4:1 pro soupeře. Do druhého poločasu jsme nastoupili s odhodláním se stavem něco udělat, ale bohužel jsme se nedokázali vyvarovat několika chybám a soupeř toho řádně využil a přidal tři branky. Nám se podařilo přidat branku v podání H. Vlčka který parádně trefil přímý kop.

Naše hra byla bohužel plná chyb a nepřesností a to i těch základních. To znamená pokud se nebude chodit pravidelně trénovat, tak to bohužel nepujde. Doufám že si z toho vemem  ponaučení a příště to bude lepší.