Dobříč - SK Roztoky 1:4

25.05.2012 19:32:00

Branky: 2× Benedikt Boroš, 2× Vlček Jan

Další zápas jsme odehráli na hřišti Dobříče, s kterou jsme se již setkali v jarní části sezony v pohárovém utkání OFS.

Do zápasu jsme nevstoupili moc dobře a soupeř si vypracoval hned na začátku dvě gólové šance, které zlikvidoval náš gólman Snopek. Zhruba po 10 minutách hry se nejlépe v soupeřově vápně zorientoval Boroš a poslal nás do vedení 1:0. Chvíli poté krásnou ranou za hranicí šestnáctky zvýšil Vlček na 2:0. Ve druhé půli zvýšili naše vedení ještě Boroš a Vlček na 4:0. Soupeři se ve druhé půli povedlo jen zkorigovat konečný stav na 4:1

Sestava: Snopek – Novotný, Hodan, Kapitán, Šiška – Doležal, Vlček, Čížek, Pešek – Boroš (Seidl), Rod