Dobřichovice - Roztoky 1:3 (0:3)

07.11.2011 21:54:32

Branky: Zuvač, Seidl, Vlček V dalším zápase jsme nastoupili na hřišti Dobřichovic, které před tímto zápasem okupoval chvost tabulky. Nenechali jsme se rozhodit incidentem, který zápasu předcházel. Do zápasu jsme nastoupili uvědom

Branky: Zuvač, Seidl, Vlček

V dalším zápase jsme nastoupili na hřišti Dobřichovic, které před tímto zápasem okupoval chvost tabulky. Nenechali jsme se rozhodit incidentem, který zápasu předcházel. Do zápasu jsme nastoupili uvědoměle vůči tabulce. Naší převahu jsme korunovali zhruba po čtvrt hodině hry, po přihrávce Vlčka se sám před gólmanem zjevil Seidl, který se z bezprostřední blízkosti nemýlil. Vedli jsme 0:1 a naše převaha začala nabývat ještě větší intenzity. Po prohození postů, ke kterým došlo zhruba po 25 minutách hry, jsme přidali další branku. Po střele Richarda Hodana se k odraženému míči dostal Honza Vlček, který bez problému zavěsil. Nutno uznat, že někteří z nás velmi urputně bojovali a hle, vyplatilo se. Po vyhraném souboji se k míči dostal Michal Zuvač a už před ním stál jen brankář. Svým pověstným „bagrem“ brankáře přehodil a dostali jsme se do vedení již 0:3. Ve druhé půli jsme značně polevili, jako trest přišlo snížení na 1:3, ale to bylo ze strany soupeře všechno. Výsledek jsme si uhlídali a odvezli povinné tři body.

Sestava: Zrůbek – Strožik, Hodan, Seidl, Šafařík – Pešek, Vevera, Vlček, Mibely  – Zuvač, Šlancar