Drahelčice : SK Roztoky 0:3 (0:1)

26.08.2012 11:53:00

Branky:  Rod, Reinvart, Čížek

K prvnímu soutěžnímu utkání sezony jsme zajížděli k nováčkovi soutěže. Již od prvních minut bylo jasné, že nás čeká těžký zápas.

Utkání se hrálo na velmi nerovném terénu, který nahrával domácím. Dlouho nám trvalo, než jsme si zvykli na terén a houževnatou hru domácích. Uklidnil nás až náhodný gól, který nám daroval hrubou chybou domácí brankář. Od té chvíle jsme  utkání kontrolovali a poločas dohráli s výsledkem 0:1.

Druhá půle měla podobný charakter jako konec prvního poločasu. Domácí jsme nepouštěli do žádných vyložených šancí a v pohodě kontrolovali hru. Bylo jen otázkou času, kdy vsítíme další branky a zápas rozhodneme. Druhou branku vstřelil po standardní situaci Reinvart  a třetí gól přidal Čížek.  A tak vstup do sezóny nám vyšel na výbornou.