Drahelčice - SK Roztoky 3:3 (2:2)

07.10.2011 17:48:24

Branky: 2 x Hodan, Lasky Naše další utkání na půdě vedoucích Drahelčic probíhalo opravdu v ofenzivním stylu obou mužstev. Náš tým šel do vedení po krásné teči z voleje Richarda Hodana. Tomuto gólu předcházeli dvě vyložené …

<!--[if gte mso 9]><xml>

Normal
0

21

false
false
false

CS
X-NONE
X-NONE

</xml><![endif]-->

Branky: 2 x Hodan, Lasky

Naše další utkání na půdě vedoucích Drahelčic probíhalo opravdu v ofenzivním stylu obou mužstev. Náš tým šel do vedení po krásné teči z voleje Richarda Hodana. Tomuto gólu předcházeli dvě vyložené šance soupeře, ale domací je nedokázali potrestat a tak jsme se mohli dostat do vedení. Poté jsme inkasovali gól po individuálním průniku hostujícího hráče, který šel sám na brankáře. Před koncem první půle napřáhl Lasky svou levou ze vzdálenosti 25 metrů a trefil přesně pravý horní roh branky. Hosté se opět dokázali brankově dotáhnout krásnou střelou k tyči na kterou neměl skvěle chytající Vojta Snopek nárok. Ve druhém poločase pokračovalo ofenzivní představení a byli jsme to opět my kdo šel do vedení. K přímému kopu na hranici 16-ky se postavil Ríša Hodan a tečovanou střelou vymetl levý horní roh branky. Poté se hosté opět gólově dotáhli. Do konce zápasu byli šance na obou stranách, ale k proměnění nedošlo ani na jedné ani na druhé straně. A tak jsme si odvezli z Drahelčic cenný bod. 

0/5 bodů (0 hlasování)
AUTODOPRAVA ČECH Roztoky METALCOM Kutná Hora AAC Pragocel Alchimica RECA Brno AR Brno Bláha s.r.o. Chladící věže Kala Miroslav Moravia Systems  hydrolink Město Roztoky Prockert & Hynek  Nouemont WebMotion.cz - internetová agentura                            ixis roztoky-pesek