Dukla Mini Cup - 10.ročník fotbalového turnaje přípravek nar. 2004 a mladších

04.10.2012 22:15:00

Srovnání s pražskými mužstvy bylo pro nás velkým přínosem. V okresním přeboru mladších přípravek se nám daří, bojujeme o přední umístění. Proto jsme chtěli porovnat naše dovednosti s výběry pražských klubů, abychom měli představu v čem jsme dobří a v čem je třeba zabrat.

. V prvním utkání ve skupině jsme narazili na pozdějšího vítěze turnaje FK Motorlet Praha. S tímto soupeřem jsme již změřili síli dvakrát a měli jsme se od něj co učit. V tomto zápase se potvrdily naše chyby, které se na trénincích snažíme napravit. Především orientace na hřišti, obsazování hráčů, kombinace. V tomto nám dával soupeř zavyučenou. Proto nás snadno přehrával. Výsledek -  FK Motorlet : SK Roztoky  16:1.Hrálo se na dvou hřištích 4 plus 1 a výsledek se sčítal. S týmem Dukly jsme měli šanci získat body. Celkem vyrovnaná utkání na jednom hřišti jsme zvítězili, ale na skóre jsme prohráli -  SK Roztoky : FK Dukla Praha „B“  4 : 5. Posledním soupeřem měla být pražská Sparta, ale soupeř nedorazil, tak jej nahradilo mužstvo Dukly C. Situace se opakovala jako s týmem Motorletu. Stejné chyby, kterých se nesmíme dopouštět jestliže chceme,a my chceme, hrát dobrý fotbal. Máme na čem pracovat. FK Dukla Praha „C“ -  SK Roztoky  16 : 2.
Ve skupině jsme skončili poslední, proto jsme v systému hry hráli o sedmé místo s týmem SK Aritma Praha. Konec dobrý všechno dobré. V posledním utkání na turnaji jsme vyhráli na obou hřištích stejným výsledkem 4 : 3. SK Roztoky – SK Aritma Praha  8 : 6.
     Musíme pochválit pořadatele turnaje, především jaké objednal počasí. V říjnu neuvěřitelné. Samozřejmě také za přípravu, rozhodčí, ceny, zázemí a celkovou organizaci turnaje. My jsme si odnesli pohár za 7. místo a diplom z turnaje Dukla Mini Cup. Co hlavní jsme si odnesli byly zážitky z utkání. Někdy příliš tvrdé, agresivnější hra, ale kluci měli co okoukat a brzy se to naučit. To samé trenéři a rodiče, kteří hru sledovali. Hráčům děkuji za předvedený výkon, i když tam bylo plno emocí, které patří k fotbalu. Jako tým jsme nezklamali. Dále díky za posilu ze starší přípravky, bez nichž bychom dva týmy nedali dohromady. Děkuji také roztocké škole, která nám umožnila účast na turnaji. Také děkuji paní Růžičkové, která nám poskytla sladkou odměnu pro všechny naše reprezentanty, ale také pomoc při turnaji.                           
     Nesmím opemenout, že pohár nám předával olympijský vítěz Imrich Bugár, který všechny zúčastněné pochválil, za to, že se věnují sportu a za předvedené výkony. Pro kluky to byl velký zážitek.

Pavel Janoušek

5/5 bodů (1 hlasování)
AUTODOPRAVA ČECH Roztoky METALCOM Kutná Hora AAC Pragocel Alchimica RECA Brno AR Brno Bláha s.r.o. Chladící věže Kala Miroslav Moravia Systems  hydrolink Město Roztoky Prockert & Hynek  Nouemont WebMotion.cz - internetová agentura                            ixis roztoky-pesek