FC Mělník 3:1 SK Roztoky (0:1)

17.05.2013 18:08:00

Branky: Kapitán

Zápas, který nás mohl posunout na čelo tabulky.

Do zápasu jsme vstoupili aktivně jako každý zápas, bohužel jsme nebyli schopní dát gól, zato soupeř ukázal, že je ve spodu tabulky nejspíš jen náhodou, protože předváděl velice pěkný fotbal. Po 30 minutách se prosadil Kapitán, který krásnou střelou na zadní tyč překonal golmana domácích. Do konce poločasu jsme již gól nepřidali a tak jsme odcházeli do kabin jen s náskokem 1:0.

Druhý poločas jsme začali opět aktivně ale výsledkem byl pouze rychlý brejk hostů, který skončil spornou penaltou a tak hosté srovnali na 1:1, do naší hry se dostala nervozita a bylo ještě mnohem hůř, když po deseti minutách zvýšili domácí na 2:1. Od této chvíle se domácí zamkli v obraně a mi jsme nebyli schopni vstřelit gól, odměnou nám byl akorát další gól domácích opět z rychlého brejku, kdy hostující útočník přehodil našeho golmana. Do konce utkání jsme již nic nezmohli a tak ztrácíme na tým Kročehlav stále 3 body.