Finále okresního přeboru mladších žáků

05.05.2014 12:32:00

Souboj o postup do krajského přeboru mladších žáků. Jak jsme již avizovali, zvítězili jsme v okresním přeboru mladších žáků – skupina B.

O celkové vítězství v okresním přeboru a tím i o postup do vyšší soutěže se utkáme s vítězem skupiny A (pravděpodobně Slavia Jesenice nebo SK Mníšek pod Brdy). Termíny pro toto finále jsou sobota 24.05. a odveta opět v sobotu, 30.05.2014, vždy od 17.00 hod. Který z termínů pro nás bude doma a který venku, upřesníme dodatečně. Žádám všechny kluky a jejich rodiče, aby si na tyto termíny neplánovali žádné vedlejší akce (výlety, oslavy, babičky apod.), abychom se sešli v nejsilnějším složení a úspěšně zakončili, už tak velmi zdařilou, sezonu. Zároveň prosím všechny fanoušky, aby nás přišli podpořit v co největším počtu a vytvořili klukům nádhernou diváckou kulisu.  

0/5 bodů (0 hlasování)
AUTODOPRAVA ČECH Roztoky METALCOM Kutná Hora AAC Pragocel Alchimica RECA Brno AR Brno Bláha s.r.o. Chladící věže Kala Miroslav Moravia Systems  hydrolink Město Roztoky Prockert & Hynek  Nouemont WebMotion.cz - internetová agentura                            ixis roztoky-pesek