FK Kralupy 1901- SK Roztoky 3:0 (0:0)

08.04.2015 14:24:00

     Ve druhém jarním kole ( 15. kole) jsme nastoupili naši dorostenci v sobotu 28.3.15 od 10.15 hodin na hřišti FK Kralupy 1901, jejichž dorostenci se po 14-tém odehraném kole nacházeli na 13 místě tabulky s 10-ti získanými body. Naše mužstvo se nacházelo po 14-tém kole na 4. místě tabulky s 25-ti získanými body. Na podzim na domácím hřišti naše mužstvo zvítězilo 2:0. K utkání jsme odcestovali notně oslabeni bez šesti hráčů základní sestavy, které trápilo zranění, či nemoc. Chyběli hráči Vevera, Maršík, Dobrý, Roškot, Hadáček, Záhoř. V základní sestavě nastoupili tři žáci a jeden seděl na lavičce náhradníků a v průběhu utkání naskočil do utkání.

    A to jsme ještě byli nuceni střídat v průběhu prvního poločasu ( po 20– ti minutách) pro " zdravotní indispozici" jednoho z hráčů. Na naší hře bylo znát, že chybí řada klíčových hráčů a i přes to, že se mladší hráči snažili, bojovali, od začátku mělo více ze hry domácí mužstvo, které si vytvořilo několik šancí. První poločas jsme přestáli bez úhony a do kabin se šlo za stavu 0:0.

     Ve druhém poločase, přišlo několik individuálních chyb a přišli i góly v naší síti. Ale byli to chyby z nedůrazu, či z nezkušenosti, ale to s přibývajícími zápasy se určitě u těchto hráčů zlepší. Nakonec jsme na hřišti FK Kralupy prohráli 0:3. Naši mladí hráči se však nemají za co stydět bojovali, jen tak dál.  Ukázali, že se o budoucnost dorosteneckého fotbalu v Roztokách nemusíme bát. Mužstvo podalo sympatický výkon i přes to, že odešlo poraženo.

      V dalším zápase na domácím hřišti hostíme v neděli 5.4.15 od 10.15 hodin na našem hřišti mužstvo FK Sparta Lužná u Rakovníka, které se po 15-ti odehraných kolech nachází na 9-tém místě tabulky s 21-ti získanými body. Naše mužstvo po prohře v Kralupech kleslo na 5. místo tabulky s 25-ti získanými body. V podzimním zápase naši dorostenci prohráli na hřišti Lužné u Rakovníka 0:2.

Sestava: Novotný Matěj – Pearse Kryštof, Soják Jakub, Bárta Imma ( 70.min Pešek David), Buchta Štěpán – Juráček Tomáš ( 60. min Adámek Vojtěch), Malý Dominik, Čermák David, Dalihod Miroslav – Dvořák Dominik, Mibelli David ( 20. min. Hendrych Marek)

Ostatní výsledky 15. kola:

Velvary – Hudlice 1:4 (0:3), Tuchlovice – TJ Roztoky u Křivoklátu 3:0 (2:0), Baník Švermov – Slaný 1:1 (1:1), FK Brandýsek – Králův Dvůr  0:7 (0:5),  Zvoleněvěs – Kročehlavy 1:0  ( 1:0), Lužná – Loděnice  3:1 (2:1)

0/5 bodů (0 hlasování)
AUTODOPRAVA ČECH Roztoky METALCOM Kutná Hora AAC Pragocel Alchimica RECA Brno AR Brno Bláha s.r.o. Chladící věže Kala Miroslav Moravia Systems  hydrolink Město Roztoky Prockert & Hynek  Nouemont WebMotion.cz - internetová agentura                            ixis roztoky-pesek