Fotbalový turnaj FK Dobříč, 8.11.2014, Shrnutí

11.11.2014 11:03:00

Dobrý den,
dne 8.11.2014 jsme odehráli s mladšími žáky náš druhý podzimní turnaj, který se konal na hřišti FK Dobříč.
Oproti předešlému turnaji, v tomto nám přálo alespoň počasí. Předem bych velice rád poděkoval chlapcům a jedné dívce,  za to co tentokrát předvedli.  Náš tým konečně vypadal kompaktně, byla k vidění i kombinační hra a i, že naši hráči o sobě na hřišti věděli. Bohužel a to proč jsem zmiňoval  na začátku že nám tentokrát přálo alespoň počasí, je fakt že nám opět nepřálo fotbalové štěstí.

První zápas: SK Roztoky-Černolice 0:0
V úvodním zápase jsme se utkali s pozdějším vítězem celého turnaje (popravdě nechápu jak ho mohli vyhrát), ale k zápasu. Už od začátku bylo vidět,  že náš tým má navrch, sice jsme působily ospalým dojmem, ale před soupeřovou brankou jsme trávily 80% hrací doby, spousta šancí ale štěstí nám nepřálo.

Druhý zápas: SK Roztoky- FK Dobříč 1:0
Evidentně se náš tým probral z ospalosti a hned to bylo též vidět, šancí jsme opět měli nespočet, ale aspoň jednu jsme využily, i v tomto zápase se opět ukazovala souhra a hladovost po vítězství, které se přeneslo na hřiště. Potěšilo mě konstatování trenéra soupeřů, který naší hru s trochou nadsázky přirovnal k bílému baletu :)

Třetí zápas: SK Roztoky- Hostivice 2:0  zápas o třetí místo
Tak v tomto zápase už byla značně vidět naše převaha, kombinace, fyzička, čtení hry vše jsme zužitkovali.

Závěrem mi dovolte ještě jednou poděkovat našemu týmu za krásné 3. Místo. A také zvlášť poděkování chlapcům ze starší přípravky, kteří nám svou hrou a touhou pomohli k vítězství.  Samozřejmě též nesmím opomenout naše věrné a hlasité diváky ( v podobě rodičů ) i Vy máte velkou zásluhu na naší hře a našich výsledcích.

Děkuji

Vojtěch Ivan

0/5 bodů (0 hlasování)
AUTODOPRAVA ČECH Roztoky METALCOM Kutná Hora AAC Pragocel Alchimica RECA Brno AR Brno Bláha s.r.o. Chladící věže Kala Miroslav Moravia Systems  hydrolink Město Roztoky Prockert & Hynek  Nouemont WebMotion.cz - internetová agentura                            ixis roztoky-pesek