Fotbalový turnaj mladší přípravky - Kladno 9.2.2012

08.03.2013 14:09:00

Zimní fotbalová příprava v odpovídajících podmínkách nám prostě chybí. Je to znát zvláště na turnajích, kde se hraje o stěnu haly a další finesy. Nebo je to jen naše výmluva ? Asi obojí, ale tu víceúčelovou halu by si Roztoky prostě zasloužily. Snad až se bude porcovat „Medvěd“ něco zbyde.

Tak na výsledky. Skončili jsme na sedmém místě, přivezli medaile i ocenění. Všichni hráči předvedli to, co umí, ale je třeba do toho více šlápnout. Na umělém povrchu se hraje trochu rychleji a to nám chybí oproti soupeři. Hlavně pohyb skloubený s technikou, tím nás soupeři přehrávali. SK Roztoky : Slavoj Suchdol  1 : 4, FK Rudná : Roztoky  6 : 0,  FK Admira Praha : Ropztoky 7 : 0, FK Baník Most : Roztoky  6 : 0, Roztoky : SK Slaný  1 : 3, SK Kladno : Roztoky  2 : 0.  Tak to je výsledek z fotbalového turnaje přípravek pro ročník 2004, ve sportovní hale bios na Kladně. Srovnání pro nás trochu nelichotivé, vidíme, kde je potřeba zabrat. Na to platí jenom poctivý trénink a hrát a hrát. V další části přípravy nás čeká další turnaj pořádaný Slavojem Suchdol dne 9.3.2013. Na ten se musíme lépe připravit.

     Na uvedeném turnaji jsme navázali kontakt s SK Slaný. Byli jsme pozvání na přátelské utkání, které jsme absolvovali v hale bios ve Slaném 14.2.2013. Společnou hodinku tréninku jsme využili k vzájemnému utkání, kde jsme opakovali stejné chyby jako na turnaji. SK Slaný : SK Roztoky  7 : 0. Vyzkoušeli jsme všechny hráče na různých postech a trochu jsme experimentovali. Děkujeme za přátelskou atmosféru našeho hostitele.

                                                                                                                                  Pavel  Janoušek

0/5 bodů (0 hlasování)
AUTODOPRAVA ČECH Roztoky METALCOM Kutná Hora AAC Pragocel Alchimica RECA Brno AR Brno Bláha s.r.o. Chladící věže Kala Miroslav Moravia Systems  hydrolink Město Roztoky Prockert & Hynek  Nouemont WebMotion.cz - internetová agentura                            ixis roztoky-pesek