Fotbalový turnaj v Unhošti 10.11.2012

12.11.2012 20:08:00

Dne 10.11.2012 jsme se zúčastnili v pěkné hale v Unhošti turnaje mladších připravek za účasti pěti týmů. Škoda, že do haly se dostáváme jenom sporadicky a je to znát. Hrajeme zde jen při turnajích a přispůsobit se povrchu a stylu hry nám vždy trvá trochu déle. Kladno – Roztoky  5 : 1. Než jsme se rozkoukali, prohrávali jsme o tři góly.

Rychlejší hra od nohy nám činila potíže. Pokrytí hráčů a zase kombinační hra rozhodla ve prospěch soupeře.
Roztoky – Rakovník  0 :5. Obdoba prvního zápasu, ale náš projev se zlepšoval a hra začala být vyrovnanější. (Prosím zkoušejte se uvolnit a přihrát ! ).
Hrdlív – Roztoky  1 : 1. Vyrovnaná hra, soupeř nám také více dovolil, ale bylo znát, že jsme se aklimatizovali.
Sparta Kladno – Roztoky  1 : 2. Tak takto si představuji začátek turnaje, ale bohužel byl to náš poslední zápas. Začali jsme hrát aktivně, hlídat si soupeře a hned to bylo znát. Viděl jsem i přihrávku ? Slušný výkon, kluci si za to zaslouží pochvalu.

Nutno přiznat, že nás v tomto mači podržel i golman Filip Oštádal. Konec dobrý, všechno dobré.
Co nám turnaj přinesl. Hráči si vyzkoušeli i jiné posty, než na které jsou zvyklí. Ošlapali si jiný povrch, kde je třeba trochu jiný styl a taktika zápasu. Poznali i jiné tými a zjistili, že se můžou postavit všem soupeřům.

Střelci gólů : Filip Oštádal, Tomáš Janoušek, Ondra Gebelt, Honza Růžička všichni 1 gól.   

TMP -  Pavel Janoušek

0/5 bodů (0 hlasování)
AUTODOPRAVA ČECH Roztoky METALCOM Kutná Hora AAC Pragocel Alchimica RECA Brno AR Brno Bláha s.r.o. Chladící věže Kala Miroslav Moravia Systems  hydrolink Město Roztoky Prockert & Hynek  Nouemont WebMotion.cz - internetová agentura                            ixis roztoky-pesek