Halový turnaj mladší přípravky - Ruzyně 8.2.2014

12.02.2014 14:52:00

Ještě v 17. hod na pátečním tréninku jsme netušili, že druhý den v sobotu budeme na turnaji v Ruzyni. Při naší předešlé účasti jsme zvítězili a tak při prosbě, zda bychom nemohli nahradit tým Čechie Smíchov, který z turnaje odstoupil, jsme nemohli odmítnout. Příjemní pořadatelé a dobré výsledky v místě turnaje, to se musí využít. Tým jsme poskládali, i když chybělo pár našich opor.

     Hned v úvodu jsme hráli s domácím týmem. Vyrovnaná partie, kde jsme byli více nebezpeční před brankou soupeře. Nakonec jsme zvítězili -  SK Roztoky – Ruzyně  1 : 0. Stodůlky B – Roztoky   3 : 3, tak tady bylo velké drama, kdy jsme dvacet vteřin před koncem  ještě prohrávali. Již se ozývaly poraženecké hlasy, ale pak to tam přeci jenom spadlo. Během zápasu jsme měli asi čtyři tutovky, ale soupeř měl dobře postavenou branku, tak jsme razítkovali tyče a břevno. V dalším utkání jsme kontrolovali hru a střelecky se již dařilo. Roztoky – Stodůlky A  3 : 0. Zápas o všechno nás čekal s týmem Slaného. Úvod nám vůbec nevyšel,  než jsme se rozkoukali bylo to 0 : 3. Objektivně přiznat soupeř hrál kombinační hru, která nám schází, a tím nás přehrával. Ke konci jsme trochu dramatizovali, ale vyrovanat se nepodařilo. Roztoky – Slaný 2:4. Poslední zápas, kde jsme potřebovali vsítit co nejvíce gólů, neboť jsme hráli o druhé místo, se nevyvíjel podle našich představ. Nerozhodný výsledek skoro do desáté minuty nás napnul , ale vstřelený gól uklidnil a poté jsme potvrdily dalšími góly. Roztoky – Dolní Počernice  3:0.

     Drama teprve nastalo při utkání soupeřů ze Stodůlek. Tým B měl stejný počet bodů jako Roztoky a stejný počet vstřelených gólů. Neuvěřitelné se stalo skutkem. Brankář týmu A dal dvě branky a tu poslední vstřelil z trestného kopu do branky soupeře v poslední vteřině utkání. Stodůlky A : Stodůlky B  2 : 2. Tímto děkujeme brankáři Stodůlek A , že nám vykopal stříbrné medaile. Děkujeme.

     Nejlepší střelec turnaje – Dan Rus z týmu SK Roztoky, také oceněný jako nejlepší hráč našeho týmu. Pohár, stříbrné medaile, trenér zlatou (udělenopu pořadatelem za účast), co si přát více. Samozřejmě ten vyšší stupínek, ale k tomu se dostaneme jen kombinací a přesností ve hře. Poděkování všem hráčům a hlavně rodičům za rychloturnaj, který se povedl.      

Pavel Janoušek

5/5 bodů (2 hlasování)
AUTODOPRAVA ČECH Roztoky METALCOM Kutná Hora AAC Pragocel Alchimica RECA Brno AR Brno Bláha s.r.o. Chladící věže Kala Miroslav Moravia Systems  hydrolink Město Roztoky Prockert & Hynek  Nouemont WebMotion.cz - internetová agentura                            ixis roztoky-pesek