Halový turnaj mladších přípravek - Kralupy nad Vltavou 19.1.2013

19.01.2013 14:07:00

     Letošní první turnaj začal trochu hekticky. Naši tři borci byli nominováni na výběr Prahy – západ a to zrovna na 19.1. Řešením bylo, že se zúčastní dvou turnajů během dne, protože jejich turnaj proběhl dopoledne. Výkon to byl také od rodičů, kteří s fotbalem žili celý den až do 19.15 hod. A jak náš tým SK Roztoky?

Již asi tradiční jsou rozjezdy pro naše hvězdy. I když jsem doufal v dobrý výkon, ten přichází vždy až na závěr, jakobychom se vždy potřebovali rozjet do obrátek. Čechie Kralupy : SK Roztoky  2 : 0, FK Dukla Praha 2005 : SK Roztoky  3 : 1. Celkem vyrovnaná utkání, kde jsme zápasy ztratili až v závěru. Jiné to bylo s pozdějším vítězem turnaje Sokolem Libiš, kde jsme na soupeře nestačili a ten vyhrál rozdílem třídy s naším týmem  8 : 0. Tak tam se máme co učit a to hlavně pohyb na hřišti a techniku s míčem.

V dalších zápasech jsme se konečně rozpohybovali a bylo to znát. SK Roztoky : FK Kralupy 1901 - 1 : 1,  Odolena Voda : SK Roztoky  2 : 2. Na závěr jsme porazili  SK Hřebeč : SK Roztoky  0 : 1, kde jsem ocenil nasazení a urputný boj na hřišti, který nám na začátku turnaje opravdu chyběl a bez toho nelze myslet na vítězství.

     Nerad chválím někoho individuálně, protože mám rád týmovou práci, ale tentokrát chci vyzvednout tři naše hráče, kteří se zúčastnili obou turnajů a jejich rodiče. Především Ondru Gebelta, který nechal na hřišti všechno a měl by být pro ostatní svým nasazením  příkladem.

Z dalších hráčů štístka - Vojtu Hrivnáka, který nám ukázal kam s míčem - do branky (dal dva góly).

     Celkově jsme skončili pátí, škoda jen že jsme nehráli s větším nasazením od začátku. Chci poděkovat všem a doufám, že jsme něco pochytili, něco okoukali a něco se naučili – proto jsme tam jeli.

     Chci ještě připomenout vánoční turnaj 22.12.2012, který se fotbalově vydařil, kde jsme s střetli s našimi nejurputnějšími soupeři ze skupiny - Hostivice a Červený Újezd. Prohráli jsme a vyhráli, ale chci poděkovat za zorganizování a vánoční atmosféru tohoto trojutkání, kde jsme si prima zahráli fotbal. „A vo to tu de.“

     Ještě bych rád připojil článek – vánoční přání, které někde zapadlo, ale je stále aktuální:

 

Pěkný nedělní turnaj v přátelském prostředí v hale v Unhošti, co si více přát pro přípravu našeho týmu. Přeji si : Prosím tě Ježíšku, naděl klukům z mladší přípravky - PRT – Připravenost – Rychlost – Tvořivost( Víš jak jsem Tě tenkrát prosil u Messiho, tenkrát jsi pomohl.). A propó, trenérovi prosím silnější nervovou soustavu, aby tolik nekřičel. Prosím, nediv se, že tě o to žádám, ale po výsledcích na turnajích by si to zasloužili. Nebo ne, nebo trenéra José Mária dos Santose Félixe  Mourinha? Ten by se moc hodil, ale ten by je moc honil!  

SK Roztoky :    Unhošť  0 : 5,  Hrdliv  5 : 1,  Kladno  0 : 5, Slavoj  2 : 4.

Kdyby jsi mě nevyslyšel, tak je nech přes svátky alespoň odpočinout, snad si vzpomenou co je trenér učil.

     Ať tak nebo tak, s pomocí Ježíška či trenéra, my vám ty madaile přivezeme !                Pavel Janoušek

0/5 bodů (0 hlasování)
AUTODOPRAVA ČECH Roztoky METALCOM Kutná Hora AAC Pragocel Alchimica RECA Brno AR Brno Bláha s.r.o. Chladící věže Kala Miroslav Moravia Systems  hydrolink Město Roztoky Prockert & Hynek  Nouemont WebMotion.cz - internetová agentura                            ixis roztoky-pesek