Hodnocení trenérů mládeže sezóny 2016/2017

20.06.2017 18:44:00

Sezóna právě skončila a my jsme požádali trenéry mládeže o její krátké zhodnocení.

Radek Bárta – trenér mladší přípravky

 

Vážení fanoušci a přátelé nejen roztockého fotbalu.Dovolte,abych krátce shrnul sezonu naší mladší přípravky.

Naši kluci s přehledem vyhráli svojí skupinu okresního přeboru a zahráli si finále s vítězi ostatních skupin.

Zde se sice neprobojovali do krajského finále,nicméně pro mne,jako trenéra dětí,nejsou důležité výsledky,ale to,jak si kluci v tomto věku poradí s fotbalovými dovednostmi,které se celý rok učí a které pak musí uplatnit v opravdovém zápase.V tomto směru jsem na kluky pyšný,jelikož na nich bylo vidět,že si se svým kulatým kamarádem opravdu chtějí hrát i když se tolik nedařilo.Sebevědomí a radost z fotbalu je to,co u kluků a děvčat potřebujeme.Závěrem chci poděkovat rodičům dětí,příbuzným,kteří kluky podporovali,fandili a vozili na turnaje.Velmi si toho jako trenéři vážíme.Děkujeme a těšíme se na příští sezonu.

 

Roman Váňa – trenér starší přípravky

 

Rád bych pochválil všechny kluky, kteří s námi absolvovali tréninky, zápasy, turnaje i soustředění. Všichni se moc zlepšili a proto jim patří velký dík od nás trenérů. 
I přesto, že se výsledkově nedařilo, tak naše hra byla velice dobrá a mohli jsme vidět mnoho kliček a práci hlavně s balonem, nicméně je stále se třeba zlepšovat. Věřím, že usilovnou a vytrvalou prací bude následující sezona ještě lepší.

Díky hráčům i rodičům přejí trenéři starší přípravky.

 

 

Petr Studénka – trenér mladších žáků

 

Mám velkou potřebu chlapce silně pochválit za to jak zvládli přechod do žákovské kategorie. Je třeba říci, že jsme se výrazně posunuli ve fotbalových dovednostech a zároveň kluci rychle pochopili hru na velké riziko a stali jsme se jednoznačně velice herním týmem z čehož mám velkou radost.

 

Na závěr mě dovolte poděkovat klukům a také rodičům této kategorie, protože parta, která se vytvořila mě vlastně podnítila ještě jeden rok s kluky zažít a tedy zůstat jako trenér žáků ještě jeden rok. 

 

Díky a přeji všem hezké prázdniny :) 

4.3/5 bodů (4 hlasování)
AUTODOPRAVA ČECH Roztoky METALCOM Kutná Hora AAC Pragocel Alchimica RECA Brno AR Brno Bláha s.r.o. Chladící věže Kala Miroslav Moravia Systems  hydrolink Město Roztoky Prockert & Hynek  Nouemont WebMotion.cz - internetová agentura                            ixis roztoky-pesek