Hostivice B -Roztoky B 2:2

09.05.2013 07:00:00

Branky: V. Král 2×
Dnešní zápas byl zkouškou odolnosti proti soupeři který měl několik vysokých hráčů a musím uznat že naši hráči obstáli na výbornou a ze vzduchu nás soupeř prakticky neohrozil. Naši první branku vstřelil V. Král po samostatné akci kdy chladnokrevně zakončil. Soupeř v prvním poločase naši bránu skoro neohrozil a tak jsme šli do kabin za stavu 1–0. Do druhého poločasu jsme šli s tím že přidáme nějakou branku a uklidníme hru, což se nám nepodařilo a soupeři jsme dovolili vyrovnat potom kdy našemu brankaři(M. Lyznyk) vypadl míč přímo k nohám domácího útočníka. Od té doby jsme přestali hrát a soupeři dovolili vstřelit branku na 2–1 ale ještě že máme v mužstvu V.Krále který po přihrávce J.Kapitána vstřelil svou druhou branku a  tím stanovil konečný výsledek.