Kněževes - Roztoky "B" 2-3

20.11.2012 11:35:00

Branky: J.Vlček, J.Kapitán, J.Řepa

K dnešnímu utkání jsme vyrazili za prvním týmem tabulky který ještě neprohrál a na to, že nás na srazu bylo devět tak to vypadalo, že si připíše další tři body do tabulky. Díky bohu máme velice silný dorost a povedlo se přemluvit tři šikovný kluky (J. Kapitán, J.Řepa, M.Saidl) tak jsme vyrazili alespon ve 12 hráčích.

Zápas byl od začátku velice kvalitní a bylo vidět že soupeř není první v tabulce náhodou, ale naše mužstvo se také nenechalo zahambit a vytvořilo si několik slibných šancí, ale jak je naším zvykem tak je bohužel moc nepromněnujeme. Nakonec se nám podařilo jednu šanci proměnit když J.Vlček propálil z malého vápna vše co stálo v cestě. A to nebylo ještě vše. Nedlouho poté se k přímému kopu postavil J.Kapitán. Nádhernou střelou, kterou mu i pochválil F.Straka někdejší reprezentant a Spartanská ikona(tu zprávu dodal sám střelec tak věrohodnost nebudeme řešit :-) ), nedal domácímu brankaři šanci. Do konce poločasu se soupeři podařilo snížit po chybě ve středu pole a tak jsme odcházeli do kabin za stavu 2–1 pro nás. Ve druhém poločase jsme zaspali začátek a hned jsme museli v první minutě čelit pokutovému kopu který ale náš brankář V.Snopek bravůrně zlikvidoval a to nebylo z jeho strany vše. Do konce zápasu nás ještě několikrát podržel a jemu vděčíme za tři body. Při neustálém tlaku soupeře jsme vyráželi do brejků a  ty jsme korunovali vstřelením branky J.Řepou po přihrávce M.Korába. Stav 3–1 nám nevydržel dlouho a inkasovali jsme opět po naší chybě, ale nakonec jsme to dokázali udržet a zaslouženě jsme si odvezli 3 body. Musím poděkovat dorostencům, kteří odehráli jeden zápas už dopoledne a někteří i včerejší zápas s Á mužstvem. Doufám že přes zimu trochu potrénujem a jaro bude ještě lepší.