Kosoř - Roztoky 1:4

03.05.2012 22:26:00

Branky: 2× Vlček Jan, Čízek Martin, Kořínek Pavel

V 6. kole jsme zavítali na hřiště Kosoře, kde nás nečekalo nic jednoduchého, soupeř se hned zpočátku projevoval nepříjemným napadáním.

V 6. kole jsme zavítali na hřiště Kosoře, kde nás nečekalo nic jednoduchého, soupeř se hned zpočátku projevoval nepříjemným napadáním, se kterým se nejlépe vypořádal Pavel Kořínek, asi v 25. minutě vyslal na soupeřovu branku dalekonosnou střelu, která zapadla za záda brankáře. Ovšem v zápětí nám utekl útočník Kosoře a vyrovnal na 1:1. Do druhé půle jsme šli s tím, že chceme 3 body a to se hned na začátku podařilo, když si na centr Machače naběhl Čížek a hlavou zavěsil. Třetí gól padl po centru Čížka na osamoceného Vlčka a ten se nemýlil. Poslední gól jsme dali z penalty, které se ujmul Honza Vlček a znovu s přehledem zakončil. Po zbytek utkání se kromě zranění Pavla Kořínka nic důležitého nestalo.

Sestava: Snopek – Kočí, Machač, Kořínek (Záhoř), Křeček (Pešek) – Vlček, Kapitán, Čížek, Šturm – Novotný, Rod