Mladší přípravka - turnaj skupiny D, 18.5.2013 - Hostouň

20.05.2013 08:15:00

Deštivé ráno, slunečné dopoledne, jako kdybychom se řídili na tomto turnaji podle počasí. První zápas s domácím týmem nás za drobného deště zaskočil nekoncentrované na hru. Vyrovnaný zápas, ale s mnoha nepřesnostmi a chybami z naší strany, pak odpovídal výsledku utkání. Hostouń – Roztoky  2 : 1 – a to jsme soupeři pomohli vlastním gólem.

Někteří hráči to emotivně neunesli a to bylo znát v dalším utkání s týmem Hostivic. Hra se ale zlepšila, zároveň i s počasím, a i když jsme prohráli Hostivice : Roztoky  3 : 0, podali jsme celkem kompaktní výkon a průběh hry nebyl tak jednoznačný jako výsledek utkání.

     Na další utkání již svítilo sluníčko, takže ideální počasí. Tak to bylo i s naším působením na hřišti. Roztoky – Dobříč  10 : 0, Roztoky : Jeneč 5 : 0, i když v utkání s Jenčí jsme po poločase hráli 0 : 0, v druhé půli jsme začali více kombinovat a hned to bylo znát. Před zápasem s týmem Červeného Újezda jsem hráče upozornil na jejich zodpovědný přístup na jednotlivých postech a úkolech ve prospěch celého týmu. A to se vyplatilo a bylo to znát na celé hře. Roztoky : Červený Újezd  5 : 2. I když jsme v tomto utkání chybovali, dokázali jsme se zkoncentrovat a dotáhnout zápas do vítězného konce. Škoda jen, že v začátku turnaje jsme nepředvedli náš standardní výkon, což by se nám nemělo již stávat. Po nezdařeném začátku, druhé místo v turnaji " Tak snad dobrý, ne."

Střelci gólů – Oštádal 1, Janoušek 4, Kára 2, Král 2, Růžička 5, Gebelt 5, Kaftan 2.

     Další 11. turnaj skupiny D v naší soutěži se koná 25.5.2013 na domácím hřišti SK Roztoky od 10.00 hod. Proto zvu všechny, hlavně rodiny našich borců, přátele, známé a kamarády, aby nás přišli podpořit a podívat se dobré sportovní výkony. Během turnaje bude i fotbalová dovednostní soutěž pro rodiče, tak jim můžeme oplatit fandění na hřišti. Dále bude před hřištěm probíhat tradiční Jarní bleší trh, takže důvodů k návštěvě Roztok bude dost. Jenom upozornění pro všechny na parkování v okolí stadionu, bude to chtít trochu trpělivosti a opatrnosti.  

0/5 bodů (0 hlasování)
AUTODOPRAVA ČECH Roztoky METALCOM Kutná Hora AAC Pragocel Alchimica RECA Brno AR Brno Bláha s.r.o. Chladící věže Kala Miroslav Moravia Systems  hydrolink Město Roztoky Prockert & Hynek  Nouemont WebMotion.cz - internetová agentura                            ixis roztoky-pesek