Nové Strašecí - Roztoky 3:4 (2:1)

23.09.2012 14:09:00

Branky:Juráček 3×, Houška

Nádherné utkání, plné zvratů a zajímavých momentů i tak lze shrnout tento zápas, ale pojďme pěkně popořádku.

Do úvodu utkání jsme vstoupili lepším dojmem, vytvářeli jsme si šance, které volaly po gólu. Střela z levé nohy našeho kapitána Kapitána orazítkovala jen tyč. Tlak sílil a my očekávali vstřelení první branky. Nakonec jsme se dočkali, k odraženému míču se dostal Juráček a mířil přesně – 0:1. Pak ale přišly chvilky, které byly asi největší dosavadní krizí dorostu, do které se kdy dostal. Dostali jsme velmi laciný gól na 1:1. Výjimečné toto utkání bylo i z důvodu, že nás pískala žena. Otočila několik sporných verdiktů proti našemu celku, někteří hráči se přestali soustředit na fotbal. Po naší druhé chybě jsme kapitulovali druhou branku ještě do poločasu. Takže jsme do kabin odcházeli za nepříznivého stavu 1:2. 

V kabině proběhla bouřka, zasloužená, někteří hráči si uvědomili svoje chování, chyby, které udělali. Všichni jsme v kabině věděli, že se do druhého poločasu musíme zlepšit a že také můžeme tady uspět. Věděli jsme, že fotbal hrát umíme a tak jsme do druhé půli nastoupili s velkým odhodláním zápas otočit.
Aby toho nebylo málo, soupeř zanedlouho co jsme se vrátili na hřiště zužitkoval brejk – 1:3. Velký faktor bylo to, že jsme stále věřili v to, že to můžeme otočit. Začli jsme hrát jako opravdový tým, bojovali jeden za druhého, rozhodli jsme se, že na hřišti necháme všechno, že můžeme prohrát, ale jen po určitém výkonu, tzv. se vztyčenou hlavou. Bojovnost přinesla sladké ovoce, přihrávkou z jednoho doteku vysunul Seidl nádhernou ulicí Juráčka, který nekompromisně přeloboval gólmana. Z týmu bylo cítit odhodlání a chuť to OTOČIT! Další gólovou situaci jsme si vypracovali-nevypracovali. Stoper soupeře odhlavičkoval balón jen do hrudi soupeře a poté se k míči dostal volný Filip Houška, který balón uklidil k tyči – 3:3. Náš tlak po vstřelení třetího gólu narůstal, ale také se objevovali mezery v zadních řadách, šance soupeř měl. V jednu chvíli dokonce dělili centimetry náš celek od inkasované branky, jeden z našich stoperů nakonec balón odklidil do bezpečí. Pak nádhernou ulicí se dostal do šance znovu Juráček, dával balón do malého vápna, kde si nešťastně srazil obránce domácích míč do vlastní sítě – 3:4. V týmu zavládla eufórie, ale zároveň jsme věděli, že musíme zůstat nohama pevně na zemi. Zápas jsme nakonec dovedli do vítězného, za což jsem strašně rád, za nás všechny! I když výkon paní rozhodčí byl vemi poúsměvný, když Kapitán se snažil o zakončení, tak ho protihráč držel za dres a nakonec jsme toho měl volný přímý kop náš soupeř. Nicméně jedno jméno bych chtěl vyzdvihnout, a to je Filip Vondra. Zahrál skvělý zápas a i přes výškový deficit, který má vůči starším hráčům si s některými pohrával a dokázal i přitvrdit.

Díky všem, tenhle zápas totiž vyhrála síla našeho skvělýho kolektivu. Díky všem!!
 
Petr Vevera
2/5 bodů (5 hlasování)
AUTODOPRAVA ČECH Roztoky METALCOM Kutná Hora AAC Pragocel Alchimica RECA Brno AR Brno Bláha s.r.o. Chladící věže Kala Miroslav Moravia Systems  hydrolink Město Roztoky Prockert & Hynek  Nouemont WebMotion.cz - internetová agentura                            ixis roztoky-pesek