Nučice : Roztoky B 0:0

13.04.2016 15:41:00

Tak tady je zmiňovaná sobota 9.4 kdy jsme zavítali do Nučic. Jelikož naše áčko hrálo těžký zápas doma s Kosoří a bylo oslabeno o pár zraněných tak jsme odjížděli v dosti složené sestavě. 

Nakonec nás bylo 14 tak to bylo dobré. Soupeř na nás docela vletěl a hned po 10 minutách měl výhodu pokutového kopu, který náš brankář chytil(Lyznyk). Do konce poločasu měli domácí ještě nějaké šance, které naše obrana s brankářem vyřešila. Do druhého poločasu by bylo potřeba vystřídat několik hráčů ne kvůli hře, ale pro zranění, ale bohužel jsme neměli tolik možností. Ve druhé půli měl soupeř převahu a několik šancí, které trestuhodně neproměnil. Čekali jsme, že nám se to povede potrestat, ale bohužel ne. Musím pochválit náš tým, který ten to zápas ubojoval a tím si tu remízu zasloužil. Tak snad příště už se nám to povede, urveme 3 body a uzdraví se nám hráči kteří ten to zápas, někteří i přes bolest, dohráli.

0/5 bodů (0 hlasování)
AUTODOPRAVA ČECH Roztoky METALCOM Kutná Hora AAC Pragocel Alchimica RECA Brno AR Brno Bláha s.r.o. Chladící věže Kala Miroslav Moravia Systems  hydrolink Město Roztoky Prockert & Hynek  Nouemont WebMotion.cz - internetová agentura                            ixis roztoky-pesek