OFS PRAHA – ZÁPAD U 12

05.05.2014 08:36:00

Informace OFS Praha západ o mládežnických výběrech. SK Roztoky reprezentovali Tomáš Novotný, Jakub a Jonáš Ridzákové.

Dobrý den,
zdravím všechny hráče a rodiče výběru U12, na webu KM http://www.repreofs-pz.cz/…s-2013–2014/ jsou vystaveny výsledky letošního ročníku MOS.
Náš tým rozehrál soutěž výborně a po podzimním kole držel postupové naděje, bohužel na jarním turnaji se nám již zdaleka tolik nedařilo a tak na nás zbylo v konečném účtování až 3., nepostupové místo. I tak ale je třeba všem hráčům za jejich zodpovědný přístup poděkovat, ne vše se vždy podaří, takový je sport, a všichni se určitě vydali na maximum a to je pro nás to nejdůležitější. Veliké poděkování patří všem rodičům, kteří s námi po celou tu dobu ochotně spolupracovali a podporovali naše akci, rádi bychom se s Vámi všemi rozloučili na závěrečné akci týmu 12, která se bude konat 9. 6. (pondělí), od 17.00 hod., na našem domovském hřišti ve Vraném, všichni ještě obdržíte pozvánku.
Jménem KM děkuji všem rodičům za podporu a těším se na viděnou na rozlučce,

 za všechny trenéry a vedoucí

Aleš Liber

KM OFS PZ

manažer výběrů mládeže


Dobrý den,
zdravím všechny hráče, kteří se dnes zúčastnili turnaje MOS na promrzlém Strahově a i když se nám turnaj bohužel nepovedl, chtěl bych všem klukům poděkovat za vzornou reprezentaci našeho OFS a to nejen tu dnešní, ale za celou dobu jejich působení v našich výběrech mládeže. Odehráli toho, alespoň většina, za nás za tu dobu opravdu hodně a přestože po dnešním turnaji určitě ve všech přetrvává hlavně veliké zklamání, musím za sebe říci, že to byla moc prima parta kluků a pro všechny trenéry a vedoucí OFS radost se s nimi setkávat na akcích. Je samozřejmě škoda, že se týmu nepodařilo dnes zúročit ten podzimní úspěch a zahrát si Krajské finále, určitě by si to za všechnu tu snahu zasloužili, hráči i trenéři, ale takový je fotbal a my musíme sportovně uznat, že soupeři byli dnes prostě o ten krůček lepší a poblahopřát jim k úspěchu. I prohrát lze se ctí a my jsme dnes neodvedli zase tak špatný výkon. V posledním utkání s Kolínem jsme určitě byli fotbalově minimálně srovnaní se soupeřem, chybělo možná jen trošku toho fotbalového štěstí. Postup se sice nepodařil, ale je potřeba se z toho poučit a jít dál, kluci mají (na rozdíl tedy od nás…) vše ještě před sebou a bude záležet jenom na nich, kam až ve fotbale třeba dojdou. My jim budeme držet palce a přejeme všem, aby se jim dařilo a měli hlavně z fotbalu nadále radost.

 Za všechny trenéry a vedoucí bych chtěl opravdu moc poděkovat Vám, rodičům, za tu dlouhodobou a obrovskou podporu, díky které jsme mohli s tímto týmem pracovat a zažít celou řadu báječných sportovních okamžiků, všem velice děkujeme !!!

 Z dnešní poslední oficiální akce týmu U12 (roč. 2002) posílám týmové foto, nějaké momentky mám, vystavím je na web KM.

 Ještě jednou veliké poděkování všem, že jste s námi hráli,

 za všechny trenéry a vedoucí

 Aleš Liber.

 

 

0/5 bodů (0 hlasování)
AUTODOPRAVA ČECH Roztoky METALCOM Kutná Hora AAC Pragocel Alchimica RECA Brno AR Brno Bláha s.r.o. Chladící věže Kala Miroslav Moravia Systems  hydrolink Město Roztoky Prockert & Hynek  Nouemont WebMotion.cz - internetová agentura                            ixis roztoky-pesek