Okresní přebor mladších přípravek - skupina D - 2. turnaj

16.09.2012 22:11:00

Branky:  Filip Oštádal  3, Ondra Gebelt  6, Marek Král  4,  Vojta Hrivnák  3, Franta Rožec  2, Honza Růžička  5, Dan Demeter  3

Vítězství ! Jinak nemůžu začít. Hráli jsme jako tým a bylo to znát, že bychom se to již naučili? Kombinovat, hrát zodpovědně herně, tvořivě ? Ne, to zatím necháme několika klubům na planetě Zemi, které to umí a my zůstaneme po vítězné euforii v Roztokách na hřišti, kde budeme trénovat a snažit se dobře připravit na další utkání a soupeře.

Tento turnaj nám vyšel. Přispělo k tomu první vítězství nad mužstvem Hostivic, které jsme v naší soutěži porazili vůbec poprvé a na domácím hřišti, což se přiznám, kluky nastartovalo k dalšímu dobrému výkonu. Hostivice – Roztoky  2 : 3. Kombinace naší hry překvapila nejen soupeře, ale i trenéry a všechny diváky. Vydrželi jsme hrát i disciplinovaně dozadu, což nám přineslo kýžené vítězství.
     Další utkání, na které jsme se připravovali po minulé porážce, bylo mužstvo Hostouně. Minulé utkání, po celkem vyrovnané hře jsme prohráli 3 : 0, a my jsme si řekli, že na ně máme. Řekl bych, že znovu rozhodla herní disciplína, a ne bezhlavé útočení bez mezihry ve středu pole a přípravy šancí. Roztoky – Hostouň  6 : 0.
     Další utkání Dobříč – Roztoky  0 : 7, Jeneč – Roztoky  0 : 8. Šanci dostali všichni hráči, kteří se turnaje zúčastnili. Mile překvapili všichni a musím  znovu opakovat, hráli jako tým.
     Poslední zápas, kde jsme hráli o titul vítěze, byl trochu upracovaný po předchozích zápasech. Narazili jsme na silného soupeře, kde bylo třeba hrát trochu dozadu a čekat na šance, které přišli a my jsme je nakonec proměnili ve vítězství. Podržel nás výkon našeho golmana.
Roztoky – Červený Újezd  2 : 0.
     První velké vítězství v turnaji jsme prožívali všichni nadšeně, hráči, trenéři, diváci – bez nich bychom nefungovali. Jsou to rodiče, kteří zajišťují dopravu a catering.  Chtěl bych jim jako pokaždé poděkovat a je to také jejich úspěch ! Koho z hráčů vyzdvihnout – všechny bez rozdílu. Naše vycházející hvězdy nechme odpočinout a další přípravou se posunout k podobným výsledkům.

3/5 bodů (1 hlasování)
AUTODOPRAVA ČECH Roztoky METALCOM Kutná Hora AAC Pragocel Alchimica RECA Brno AR Brno Bláha s.r.o. Chladící věže Kala Miroslav Moravia Systems  hydrolink Město Roztoky Prockert & Hynek  Nouemont WebMotion.cz - internetová agentura                            ixis roztoky-pesek