Okresní přebor mladších přípravek, skupina D - 20.10.2012, 5. turnaj - SK Roztoky

22.10.2012 10:40:00

Branky:  Filip Ošťádal  6, Tomáš Janoušek  2, Honza Růžička  2, Marek Král  2, Ondra Gebelt  1, Franta Rožec 1, Dan Demeter  1.
Tak konečně na domácí půdě – 5. turnaj se konal na našem hřišti v Roztokách. Využili jsme domácího prostředí? Určitě pohostinsky, kde jsme pro všechny účastníky turnaje připravili pěkné ceny a příjemné zázemí. Ale nás zajímá jak jsme se představili fotbalově doma.

První zápas již tradičně s naším největším rivalem. Roztoky – Hostivice  3 : 4. Tak na tento zápas bych se radši díval jako divák. Ne pro náš špatný výkon, ale pro fotbalové situace, kdy napětí vydrželo po celé utkání. Vyrovnaný zápas, kde jsme bohužel inkasovali v první polovině 0 : 2. V druhé polovině jsme měli mírnou převahu, ale fotbal se hraje na góly a tak jsme těsně podlehli. Soupeř nám oplatil domácí porážku.

Roztoky : Jeneč  4  :  0. Tak tam nám soupeř dovolil již více akcí a prostoru pro fotbal a my jsme toho využili.

V dalších zápasech jsme zkoušeli větší kombinaci nejen na hřišti, ale i hráčů, kteří doplňují náš tým. Proto jsme hráli nejtěsnějším výsledkem. Roztoky – Dobříč   2 : 1.

V utkání Červený Újezd – Roztoky  1 : 3 jsme soupeři vrátili minulou porážku. Zahrála i trocha štěstí, což přeje připraveným.

Poslední zápas Hostouň – Roztoky  2 : 3. Tak tam jsme se báli o konečný výsledek a umístění v turnaji. Opět trochu štěstíčka, trochu fotbalového umu a výsledek se dostavil.

Pochválím celý tým za předvedený výkon, ale nesmíme ustrnout, neboť i ostatní týmy se zlepšují. A to je dobře, protože uvidíme další kvalitní zápasy.

Tak druhé místo v turnaji doma. Gratuluji. Kluci převzali stříbrné medile i pohár. Toto ocenění je nadchlo a doufám, že nadšení jim vydrží i na tréninku. Oceněni byli všichni účastníci turnaje podle umístění a nejlepší střelec a brankář. Proto bych chtěl poděkovat za ceny do turnaje, které zajistil prezident klubu Tomáš Novotný. Jmenovitě děkuji dalším pořadatelům Martinu Šťastnému a Ivanu Šaljičovi za pomoc při pořádání turnaje.        

Pavel  Janoušek

0/5 bodů (0 hlasování)
AUTODOPRAVA ČECH Roztoky METALCOM Kutná Hora AAC Pragocel Alchimica RECA Brno AR Brno Bláha s.r.o. Chladící věže Kala Miroslav Moravia Systems  hydrolink Město Roztoky Prockert & Hynek  Nouemont WebMotion.cz - internetová agentura                            ixis roztoky-pesek