Okresní přebor mladších přípravek, skupina D - 8. kolo, 26.4. Dobrovíz.

05.05.2014 23:29:00

Počasí na fotbal jak stvořené, pěkně pokropený trávník po jarním dešti a slunečný den. Co více si přát. V prvním utkání  jsme byli zvědaví, jak si náš tým poradí bez našeho nejproduktivnějšího hráče Dana Ruse. Byli jsme mile překvapeni. Roztoky – Tuchoměřice  5 : 0.

Kombinační hra, spolu s plným nasazením přinesla i dobrý výsledek. Druhé utkání tak snadné nebylo. S domácím týmem Dobrovíze jsme hráli vyrovnanou partii první půli. V druhé jsme opět chybovali a neuhlídali kombinaci, rychlý přechod soupeře po křídlech přes naši obranu a střelbu z dálky. Dobrovíz – Roztoky  5 : 1. Utkání s Červeným Újezdem A jsme  nepodcenili a pilnou hrou jsme dotáhli k vítěznému konci. Roztoky – Č.Újezd A   4 : 2. Tak se nám to pěkně rozjelo a v tom dobrém jsme pokračovali. Roztoky – Jeneč  4 : 0. Hráči hráli zodpovědně, dokonce občas poslechli i rady trenérů. Hráli po stranách hřiště, ne uprostřed v chumlu. Například Seba Brázda, utekl soupeři po křídle a úspěšně zakončil. Vše ale založeno na zlepšené obraně posílené Vojtou Hrivnákem, kde se jak se říká našel. Největší podíl na vítězství má na bedrech kapitán týmu Tomáš Volný, pilný jako včelička.. V posledním utkání jsme již byli rozjetí  Roztoky – Č.Újezd B   12 : 0. Soupeř nám hodně dovolil a nám se dařilo, všichni naši hráči rozvlnili síť. To byla pěkná tečka našeho vystoupení. A nebyla poslední. 

     Pořadatel nám připravil pěkné překvapení v podobě půlmetrové výborné rolády, kterou dostal každý tým. Výborní počin, který nadchl všechny přítomné. Hráči se rozdělili i s trenéry a společně oslavili úspěch. První tři tými dostali pěkné poháry a medaile. Roztoky tentokráte druhé, zlato brali pořadatelé – dívčí tým Dobrovíze. Trenéři naplnili pohár výbornou malinovkou a to byla dobrá tečka pěkného dne.                                                                                                                         Pavel Janoušek

     

0/5 bodů (0 hlasování)
AUTODOPRAVA ČECH Roztoky METALCOM Kutná Hora AAC Pragocel Alchimica RECA Brno AR Brno Bláha s.r.o. Chladící věže Kala Miroslav Moravia Systems  hydrolink Město Roztoky Prockert & Hynek  Nouemont WebMotion.cz - internetová agentura                            ixis roztoky-pesek