Okresní přebor mladších přípravek skupina D. SK Roztoky - 19.4.2014 - 7 turnaj

01.05.2014 15:40:00

     Po zimní přípravě, kterou jsme nezanedbali, jsme chtěli zúročit naše turnajové zkušenosti. Na přípravných turnajích, jsme končili „věčně“ druzí (jednou první a třetí). Na našem soutěžním domácím turnaji jsme chtěli podat co nejlepší výkon a potěšit tak naše fanoušky a hlavně rodiče, kteří nás tak podporují. Doma se má vítězit.

Naše rozjezdy pro hvězdy bývají většinou rozpačité, ale v prvním utkání jsme hráli celkem zodpovědně. Naopak šance, které jsme si vypracovali, se musí proměnit, to se musíme doučit. Roztoky – Tuchoměřice  1  :  0. V dalším duelu nás čekal tým Dobrovíze. Jak všichni jejich soupeři ví, jsou to sice „samé holky“, ale umí ! Kupodivu jsme začali  dobře, po první vstřelené brance jsme kontrolovali hru a i herně se dařilo. Poločas 1 : 3 v náš prospěch. V druhé půlce se však obraz hry změnil, platila na nás střelba z dálky a únik po křídlech, kde jsme nestačili. Za nerozhodného stavu jsme rádi brali remízu, i když ! No na výhru tam bylo. Dobrovíz – Roztoky  4  :  4.

     Tak a teď s týmem „Červeňáku“ kde se většinou rozhoduje o mety. Pořádně jsme se nedostali k balónu a už jsme prohrávali 0 : 2. Snad pomohlo to, že byly velikonoční svátky a trenéři se začali modlit. Do konce půlky jsme srovnali skóre, no trocha štěstíčka. V druhé polovině jsme doháněli pořád náskok soupeře. Hrálo se nahoru dolu, vypjatý zápas plný emocí. Hezké fotbalové momenty, bylo se na co dívat. V posledních minutách utkání jsme srovnali skóre a v posledních vteřinách jsme otočili zápas. Pochvala všem hráčům, že za nepříznivého stavu nesložili zbraně a utkání dotáhli k vítězství. Roztoky – Červený Újezd „A“  4  :  3.  

     Další utkání Roztoky –  Jeneč   4  :  1. Výsledek vypadá jednoznačně, ale po první půli  1 : 1. Až v druhé polovině, jsme si vytvořili tlak a začali jsme skórovat. Jinak celkem vyrovnané utkání, vybrali jsme si trochu krize, ale jako celek jsme to dotáhli do konce. V posledním zápase jsme potvrdili naše výsledky, zahráli si všichni naši hráči a bylo vidět i pár hezkých akcí, ale i trma i vrma – ve volném překladu neidentifikovatelný shluk hráčů.  (Nejenom v tomto utkání.) Červený Újezd „B“  - Roztoky   0  :  8.

     Poděkování všem, soupeřům, divákům , rodičům, trenérům, rozhodčím, pořadatelům a hlavně našim hráčům SK Roztoky, kteří doma vybojovali pohár s číslem 1 a zlaté medaile. Na druhém místě skončil tým Červeného Újezdu „A“, a třetí tým Dobrovíze.

     V neposlední řadě také poděkujeme vydatnému občerstvení rod. Zrůbkových, zajištění první pomoci p.Bártovi, prezidentovi klubu p. Novotnému za poháry pro všechny týmy v turnaji a medaile pro ty nejlepší.

                                                                                                                          Pavel Janoušek

0/5 bodů (0 hlasování)
AUTODOPRAVA ČECH Roztoky METALCOM Kutná Hora AAC Pragocel Alchimica RECA Brno AR Brno Bláha s.r.o. Chladící věže Kala Miroslav Moravia Systems  hydrolink Město Roztoky Prockert & Hynek  Nouemont WebMotion.cz - internetová agentura                            ixis roztoky-pesek