Přátelské tréninkové utkání AFK Libčice - SK Roztoky 24.4.2014

01.05.2014 15:38:00

Dne 24.4.2014 jsme zavítali na hřiště našeho skoro souseda na AFK Libčice nad Vltavou. Nic nevystihuje umístění hřiště jako sám název  „Nad Vltavou“, což je naprosto přesné. Prostě hřiště u břehu Vltavy s excelentním trávníkovým porostem. Je čím zalévat. My jsme tu hráli poprvé, doufám, že ne naposledy.

V tréninkovém tempu jsme hráli na čtvrtiny po patnácti minutách. Ze začátku, jsme měli navrch, ale v dalším pokračování se hra vyrovnala. Opakovali jsme stejné chyby, kterých soupeř využíval. Obsazování hráčů, rozehrávka, míč do volného prostoru, včasná přihrávka, zpracování míče aj.

     Důležité je, že jsme dobře potrénovali v pěkném prostředí a za krásného počasí. Doufáme, že se to odrazí v našich dalších soutěžních kláních. Poděkování patří AFK Libčice za pozvání a  předběžně jsme domluveni na utkání na domácí půdě.

                                                                                                                                            Pavel Janoušek

     

0/5 bodů (0 hlasování)
AUTODOPRAVA ČECH Roztoky METALCOM Kutná Hora AAC Pragocel Alchimica RECA Brno AR Brno Bláha s.r.o. Chladící věže Kala Miroslav Moravia Systems  hydrolink Město Roztoky Prockert & Hynek  Nouemont WebMotion.cz - internetová agentura                            ixis roztoky-pesek