Přípravné utkání mladší přípravky s týmem Aritma Praha

03.04.2014 07:49:00

Dne 25.3. jsme navštívili s mladší přípravkou tým Aritmy Praha na jejich hřišti ve Vokovicích. Hráli jsme na povrchu s umělou trávou. Domluvili jsme utkání na dvou hřištích pro ročník 2006 a mladší. Hrací základna Aritmy je přeci jen větší, tak jsme museli doplnit jeden tým i ročníkem 2005. Hrálo se na čtyři čtvrtiny po 15 minutách.

Pěkné počasí, výborný povrch a tak i výkon obou týmů vypadal fotbalově. Hráči Aritmy lépe kombinovali, my jsme více bojovali (někdy se štěstím) a tak byl průběh utkání pořád zajímavý. Nahoru – dolu, někdy bohužel chumel jak na kolotoči. Stejné chyby, ale i pěkné okamžiky střídaly celý zápas. Kdo vyhrál ? Samozřejmě všichni zúčastnění fotbalisté, kteří se tímto připravovali na další opravdové soutěže. Děkujeme Aritmě Praha za pozvání a těšíme se na další utkání, tentokrát u nás.

    ( Našim fanouškům musím prozradit, že jsme vyhráli, ale jenom o fous).                    

Pavel Janoušek

0/5 bodů (0 hlasování)
AUTODOPRAVA ČECH Roztoky METALCOM Kutná Hora AAC Pragocel Alchimica RECA Brno AR Brno Bláha s.r.o. Chladící věže Kala Miroslav Moravia Systems  hydrolink Město Roztoky Prockert & Hynek  Nouemont WebMotion.cz - internetová agentura                            ixis roztoky-pesek