První společná cesta autobusem na fotbalový zápas

24.09.2012 10:30:00

V neděli 09.09 2012 se poprvé v novodobé historii roztockého fotbalu uskutečnila společná cesta autobusem na fotbalový zápas některého z roztockých mužstev.

Bylo to na zápas I.A třídy dorostu do Hředle u Rakovníka. Vzhledem ke vzdálenosti do místa konání zápasu jsme si objednali autobus a na zápas odjeli všichni společně. Hráči, trenéři, někteří členové výboru i fanoušci. Vzhledem k tomu, že se cesta všem líbila, budeme v tomto pokračovat a autobusem budeme cestovat i k dalším, vzdálenějším,  soupeřům našeho dorostu.

A netrvalo to ani tak dlouho a další společná cesta autobusem proběhla v neděli 23.09., tentokrát do Nového Strašecí. Opět to byla cesta vítězná. Takže vyzývám všechny, kteří by chtěli s dorostem další podobnou cestu absolvovat, ať se hlásí buď na hřišti u trenérů, nebo telefonicky přímo u mě. Telefony najdete na našich webových stránkách. Další cesta povede tentokrát do Rakovníka, a to v sobotu, 29.09.2012. Čas odjezdu bude upřesněn.

3/5 bodů (2 hlasování)
AUTODOPRAVA ČECH Roztoky METALCOM Kutná Hora AAC Pragocel Alchimica RECA Brno AR Brno Bláha s.r.o. Chladící věže Kala Miroslav Moravia Systems  hydrolink Město Roztoky Prockert & Hynek  Nouemont WebMotion.cz - internetová agentura                            ixis roztoky-pesek