Řevnice - SK Roztoky 0 : 3 (0 : 0)

05.05.2014 08:54:00

Branky: Maudling Tom, Ridzák Jonáš, Ridzák Jakub
Na hřiště třetích Řevnic jsme přijeli s cílem zase předvést pěkný fotbal a s předstihem potvrdit naše konečné první místo. Oboje se nám nakonec podařilo. Po dvou „nic moc“ zápasech jsme zase hráli fotbal, na který se dalo dívat, což ocenili diváci i trenéři domácích.

Ovšem náš tradiční problém, střelba branek, nás provázela i celý první poločas. Hrálo se v podstatě neustále na polovině domácích, kluci kombinovali, běhali, nabízeli se, ale ta střelba. Nutno ovšem říct, že domácí brankář byl opravdu šikovnej. O poločase jsme si řekli, že to ve druhé půli prostě odjezdíme a že góly musejí přijít. Že budeme jako Sparta a budeme první již dvě kola před koncem soutěže. A góly opravdu přišly. Celá druhá půle opět převážně na polovině soupeře. Gól Toma Maudlinga tentokráte hlavou po perfektním rohu Kuby Smítky a potom dva góly bráchů Ridzáků úspěšně dokončily zdárně rozehranou soutěž. Chtěl bych poděkovat všem klukům za předvedený výkon a doufám, že i poslední dva zápasy odehrajeme v podobném duchu, jako v celé sezoně. Na příští víkend dostali někteří volno, takže do Červeného Újezda pojedeme s několika hráči starší přípravky. Ať si zvykají na to, co je čeká příští sezonu.

0/5 bodů (0 hlasování)
AUTODOPRAVA ČECH Roztoky METALCOM Kutná Hora AAC Pragocel Alchimica RECA Brno AR Brno Bláha s.r.o. Chladící věže Kala Miroslav Moravia Systems  hydrolink Město Roztoky Prockert & Hynek  Nouemont WebMotion.cz - internetová agentura                            ixis roztoky-pesek