Roztoky 7:1 (4:0) Jinočany

29.10.2013 14:56:00

Branky: 2× Kotrba, Kapitán(spíš vlastní), Doležal, Koráb, Řepa, Vlček

V tomto zápase, jsme chtěli potvrdit stoupající formu z minulých zápasů.

Bohužel úvod utkání byl z naší strany velice unavený a prvních 10 minut jsme se spíše hledali a snažili se dostat do zápasu, než že bychom předváděli pěknou fotbalovou podívanou. Nastartovala nás povedená akce, kterou rozběhl po pravém křídle Moravec a krasným centrem našel Korába, který dokopával míč do odkryté branky. Tímto naše hra dostala patřičný klid a začali jsme předvádět to co nám šlo předchozí zápasy. Po chvilce jsme přidali druhý gól, ze strany centroval znovu Moravec a Doležal prý úplně z brankové čáry trefil odkrytou soupeřovu svatyni.Třetí gól přidal Vlček, který se po dlouhé odmlce prosadil a netradičně technicky překonal drobným obloučkem soupeřova golmana, který byl bez šance. Další gól přidal Kapitán, který po zmatku v soupeřově obraně střílel na golmana, který střelu vyrazil jen do obránce, od kterého se míč odrazil za bezmocného golmana. S výsledkem 4:0 jsme odcházeli spokojení do kabin.

Do druhého poločasu jsme nastoupili stejně aktivně jako ke konci druhého poločasu a odměnou nám byli ještě góly Kotrby, který po standartce dorážel míč do prázdné brány. Další gól přidal obět Kotrba, když krásnou střelou pod víko prostřelil soupeřova golmana a tečku za zápasem dokončil Řepa, který po dvouměsíční pauze zakončil nekompromisně na vzdálenější tyč, od které se míč odrazil do brány. Bohužel naše obrana inkasovala, po odraženém rohu se dostal soupeř do protiútoku, ze kterého bohužel pokazil naší sérii dvou zápasů bez inkasovaného gólu a upravil tak skóre na konečných 7:1.