Roztoky B - Černošice 3:3

07.04.2017 10:01:00

Za krásného počasí jako stvořeném k překrásné procházce jsem byl zvědav, jestli to bude i pro nás krásná procházka na domácím hřišti. Naše sestava oproti minule neomladila, ba jsme přidali trochu té kvality posilou z A týmu J. Šiškou. Soupeř dorazil s dosti mladým týmem, léta jsme záviděli ale kvalita byla na naší straně.

Po několika minutách se potvrdilo to, v co jsem doufal po minulém zápase. A to byla fotbalová zkušenost a klid v rozehrávce, který nám na špatném hřišti minule chyběl. Bohužel jsme inkasovali jako první, ač jsme měli nějaké šance. Podařilo se nám srovnat krok po krásně zahraném signálu přímého kopu, který by ale po nápovědě trenérského dua nepadl :-). Před odchodem do kabin jsme obdrželi branku a neodcházelo se nám ze hřiště moc dobře. A to se nám ještě navíc zranil levý bek a museli jsme hledat další variantu sestavy. Do druhé půle jsme na hrot vysunuli M. Rambouska, což se velice osvědčilo. Povedlo se nám srovnat díky penaltě, kterou proměnil náš nejlepší střelec O. Jakoubek a naše hra začala mít styl a přesnost. To se projevilo na krásné akci M. Rambouska, která skončila brankou a ohromnou radostí střelce a všech diváků. Bohužel nám radost pokazila nařízená penalta v 88.min, kterou bohužel soupeř proměnil. Tak snad příště bude víc radosti a víc bodů.
P.S.  Stačí ti to Vojto :-)?
Na konec bych chtěl poděkovat všem manželkám, přítelkyním, snoubenkám, které pouštějí své muže na fotbal.
Děkuji:-)
M. Lyznyk

Uložit

4.5/5 bodů (2 hlasování)
AUTODOPRAVA ČECH Roztoky METALCOM Kutná Hora AAC Pragocel Alchimica RECA Brno AR Brno Bláha s.r.o. Chladící věže Kala Miroslav Moravia Systems  hydrolink Město Roztoky Prockert & Hynek  Nouemont WebMotion.cz - internetová agentura                            ixis roztoky-pesek