Roztoky B - Červený Újezd B 4:2

09.09.2012 21:54:00

Branky: Pařízek, Vlček 2×, Staněk

K prvnímu zápasu nové sezony jsme nastoupili proti hráčům Červeného Újezda které jsme v posledním kole na jaře porazili 5:2.

Soupeř dorazil ve velmi mladé sestavě což nasvědčovalo že zápas bude velmi fyzicky náročný. Po začátku utkání bylo vidět že soupeř na tom fyzicky nebude špatně ale fotbalově to bude horší. Náš tým šel do vedení po brance H.Pařízka které ho krásně vysunul J.Konečný. Poté jsme měli několik šancí, které jsme nevyužili a soupeř srovnal na 1:1. Do konce poločasu jsme šli do vedení brankou H.Vlčka. V druhé poločase jsme měli také několik šancí až jednu proměnil H.Vlček po krásné sólu přes celé hřiště. Za stavu 3:1 jsme trochu polevili a dovolili soupeři snížit na 3:2. Až deset minut před koncem se povedlo O.Staňkovi po sólu zvýšit na konečných 4:2. Výsledek zápasu byl krásný, ale na hře bylo vidět, že přes prázdniny jsme toho moc neodtrénovali tak snad to bude příště lepší.