Roztoky B - Dobříč B 1:1

19.04.2013 22:24:00

Branka: Svoboda
K dnešnímu zápasu k nám zavítalo mužstvo Dobříče které nám na podzim uštědřilo vysokou porážku 6–2 tak jsme jim měli co oplácet.V prvním poločase jsme byli aktivnějším mužstvem což se ukázalo na počtu rohů kterých jsme zahrávali snad 6 ale bohužel jsme je nedokázali využít.Soupeř měl také několik šancí a dokázal jednu využít a nepříznivý stav jsme do poločasu už nedokázali zvrátit.Do druhého poločasu jsme šli s cílem zvrátit výsledek na svoji stranu což se nám podařilo po chybné rozehrávce hostujícího brankaře kterou využil Svoboda.Do konce zápasu bylo několik šancí na obou stranách ale výsledek se nezměnil.Musím podotknout že zápas s pohledu diváka byl lepší než minule a tak doufám že v příštím zápase bude na co koukat a 3 body budou naše.