Roztoky B - Dobříč B 7:2

17.04.2017 13:00:00

Na domácí zápas jsme se těšili a chtěli soupeři vrátit podzimní porážku 8:1 ale komplikace začali už při tvoření sestavy kdy se nemohl dostavit V. Král kvůli zranění z minulého zápasu a střelec z minulého domácího utkání M. Rambousek.

Ale zato nám pomohl J. Šiška a Z. Záhoř. Do utkání jsme museli udělat změnu v útoku a k H. Řepovi vysunuli B. Šulce což se ukázalo jako výborný tah. Soupeř dorazil se 3 hráči A mužstva, ale bohu dík pro nás jen v 11 lidech a nutno podotknout že i s několika staršími hráči, než máme u nás. Hra od začátku byla od nás docela ke koukání a dostavili se i vstřelené branky i když jsme jich mohli dát víc, že Řepa? Do kabin jsme odcházeli za stavu 4:1 pro nás a s pocitem že by to konečně mohlo dopadnout dobře. Bohužel začátek druhé půle jsme trošku zaspali soupeř snížil na 4:2 a trochu jsem se obával, abychom nepolevili moc ale na konec jsme přidali ještě 3 branky a výsledek si pohlídali. Chtěl bych konečně pochválit H. Řepu za 4 vstřelené branky, ale zároveň pokárat za snad dva krát více zahozených šancí. A ocenit O. Jakoubka za to, že celé utkání odehrál se zraněním a zvládl to na výbornou jako vždy.
Příští utkání hrajeme na horké půdě vedoucího celku FK Zbuzany B, tak doufám že se nám povede jako dnes a uhrajeme pěkný výsledek.

0/5 bodů (0 hlasování)
AUTODOPRAVA ČECH Roztoky METALCOM Kutná Hora AAC Pragocel Alchimica RECA Brno AR Brno Bláha s.r.o. Chladící věže Kala Miroslav Moravia Systems  hydrolink Město Roztoky Prockert & Hynek  Nouemont WebMotion.cz - internetová agentura                            ixis roztoky-pesek