Roztoky B - Ćervený Újezd B 5:1

26.06.2012 12:31:00

Branky: Řepa 2×, Seidl, Koráb, Hodan

Za krásného počasí k nám zavítal soupeř jen o místo v tabulce víš a tak jsme chtěli udržet serii vítězných zápasů, což se nám také povedlo.

Jednu z první šancí měl soupeř, ale ne ze svých kopaček nýbrž z kopačky domácího obránce který chtěl zahrát malou domů a nebýt obětavého zákroku domácího brankaře mohli se hosté ujmout vedení. Po této jediné šanci soupeře v prvním poločase se začala prokazovat kvalita domácích a po idividuální akci Korába jsme šli do vedení, u kterého dlouho nezůstalo a po typické akci Řepy, prokličkoval kolem tří hráčů soupeře, jsme šli do dvou brankového vedení, které nám vydrželo až do konce poločasu. Ve druhém poločase jsme vystřídali tři hráče a ti se také ukázali v dobrém světle. Střídající Šulc připravil dvě branky pro své spoluhráče a zbývající dva hráči skórovali též v druhém poločase a poslední branku dal opět výborný Řepa. Soupeři se podařilo vsítit též branku, která neměla vliv na vývoj zápasu i když byla za stavu 2:0 pro domácí. Domácí ukazali, ač posíleni o několik hráčů z dorostu, pěknou hru a budem doufat že ji přes prázdniny nezapomenou a budou v ní pokračovat i nadále.