Roztoky " B" - Hostivice"B" 6:2 (0:0)

01.10.2012 07:00:00

Branky: J.Vlček 3×, M.Lyznyk, B.Boroš, T.Juráček

K dnešnímu domácímu zápasu nás přijel prověřit tým z Hostivic. Soupeř měl v sestavě několik vysokých a mohutných borců tak se dal čekat tuhý boj který v prvním poločase byl vidět víc na obou stranách než kloudné přihrávky a kombinace.

I když se pár šancí také urodilo které na hostují straně zlikvidoval náš golman a naše šance jsme neproměnili (J.Procházka). Do druhého poločasu jsme chtěli vstoupit s agresivní a kombinační hrou, kterou jako trenér preferuji :-) a sám jsem nečekal, že se prosadíme tak brzo už po dvou minutách krásnou střelou z velkého vápna otevřel skore Lyznyk. Ale dlouho jsme se z vedení neradovali a po 5minutách jsme obdrželi branku na 1–1. Z druhého poločasu neuplynulo ani 15 minut a šli jsme opět do vedení J. Vlčkem, které nám také dlouho nevydrželo a dovolili jsme soupeři vyrovnat na 2–2. Od té doby byly šance na obou stranách, které na naší straně  s přehledem vyřešil J.Vlček který dvakrát běžel sám na brankáře a nekompromisně  proměnil a na druhé straně nás podržel V.Snopek několika povedenými zákroky. Do konce zápasu se nám povedlo přidat  jěště dvě branky když se trefil B.Boroš a poslední trefu si připsal T.Juráček. Na konec musím pochválit dva nadějné dorostence T.Juráčka a R. Šlancara kteří si řekli výkonem o častější nasazení do " B-mužstva.