Roztoky B - Kazín B 3:6

12.05.2017 08:49:00

Tak dnešní den nebyl moc povedený z mé pozice brankáře. Co jsem minule chytil tak dnes kdyby tam stála popelnice, tak by to snad bylo lepší. Ale teď už k zápasu.

Opět jsem měl problém dát 11 lidí do kupy, ale na konec jsem měl těch lidí až moc. Tímto bych se chtěl ještě jednou omluvit T. Novotnému ml. za to, že si vzal věci a nemohl hrát. Začátek nám nevyšel a hned od 3 minuty jsme prohrávali a do konce poločasu jsme inkasovali ještě 2krát, vstřelili je jednu branku naším bombarďákem J. Řepou. Do druhé půle jsem prostřídali a čekal jsem že na soupeře vletíme, ale bohužel jsme opět obdrželi branky a bylo asi po zápase. Sice se nám povedlo vstřelit 2 branky, ale to bylo málo. Mile mě překvapil K. Pears, který jednu branku vstřelil a ve hře si počínal velmi dobře. Tak doufám že příští zápas se nám povede lépe a dokážeme bodovat.
M. Lyznyk

0/5 bodů (0 hlasování)
AUTODOPRAVA ČECH Roztoky METALCOM Kutná Hora AAC Pragocel Alchimica RECA Brno AR Brno Bláha s.r.o. Chladící věže Kala Miroslav Moravia Systems  hydrolink Město Roztoky Prockert & Hynek  Nouemont WebMotion.cz - internetová agentura                            ixis roztoky-pesek