Roztoky B - Kněževes 3:6

26.06.2013 16:12:00

Branky: B.Boroš, J.Pařízek, M.Koráb

Dnešní utkání jsme odehráli s již jistým postupujícím týmem a tak se dalo čekat pohodové utkání, jediné co bylo nefotbalové bylo velké horko. V utkání nám opět pomáhali tři dorostenci, kteří již měli svůj poslední zápas za sebou a za to jim patří dík že nám pomohli. Po první poločase bylo skóre 1:1 což odpovídalo obrazu hry obou mužstev.

V druhém poločase jsme na začátku obdrželi dvě branky a pro zranění musela střídat opora zadních řad J.Kapitán a bylo po zápase. Od té doby se nám vůbec nepodařilo zachytávat soupeřovi akce a to se nám vymstilo v obdržení dalších tří branek. I když jsme výsledek opticky vylepšili dvěma brankami, tak soupeř byl bohužel v tu dobu herně někde jinde. V dnešním utkání bych chtěl pochválit výkon našeho brankáře V.Snopka. Na konec bych chtěl poděkovat všem hráčům, kteří v tom to ročníku zasáhli do hry za přístup a předvedenou hru. Také bych poděkoval divákům že nás podporovali v každém domácím utkání a vedení, které se o nás také velice dobře postaralo při domácích utkáních, doufám že v příští sezóně budeme rozdávat stejnou radost jako v této sezoně.