Roztoky B - Nučice 3:1

07.06.2013 10:20:00

Branky: M. Koráb, J.Řepa, P. Moravec

Tím to zápasem nám začala trojice těžkých utkání. Prvním soupeřem byly Nučice, se kterými jsme na podzim uhráli bezbrankovou remízu, takže se dal čekat tuhý boj. Na začátku mě mile překvapila účast 16 hráčů, takže bylo z čeho vybírat. Základní sestava byla plná mladíků a to bylo na hřišti znát od prvních momentů.

Ve středu hřiště to mu dával myšlenky J.Kapitán a v obrané řadě to jistili dva Michalové (Seidl,Pešek). I když jsme od začátku byli lepším týmem, tak jsme inkasovali jako první. Ale to nám za deštivého počasí nevadilo a dokázali jsme vyrovnat po tak trochu šťastnému odrazu a bylo to 1–1. Ve druhém poločase jsme měli několik šancí ke skórování, ale povedlo se to jen J. Řepovi po krásné rybičce a P. Moravcovi po doražení akce J. Řepy. Musím všechny pochválit za přístup v takovém počasí. Doufám že příští zápas zvládnem stejně dobře jako ten to.

5/5 bodů (1 hlasování)
AUTODOPRAVA ČECH Roztoky METALCOM Kutná Hora AAC Pragocel Alchimica RECA Brno AR Brno Bláha s.r.o. Chladící věže Kala Miroslav Moravia Systems  hydrolink Město Roztoky Prockert & Hynek  Nouemont WebMotion.cz - internetová agentura                            ixis roztoky-pesek