Roztoky B - Statenice 2:0

21.05.2013 08:08:00

Další zápas nás čekal za krásného počasí na domácím hřišti s týmem který je na chvostu naší tabulky. Kdo čekal jednoduchý vývoj utkání tak se šeredně spletl, soupeř přijel s  jinou sestavou než měl v podzimním utkání které jsme vyhráli 7:0. První poločas byl od nás plný nepřesností a ztracených míčů, ale soupeři jsme nedovolili vstřelit branku a tak do šaten šli za stavu 0:0.

V druhém poločase jsme už byli lepším týmem, za kterým stálo vyslání do hry M. Saidla na místo stopera. Další přesné střídání se ukázalo o 10 minut později, kdy se po standartní situaci prosadil střídající M. Jonáš. Po vstřelení branky jsme měli pár šancí, ale ty jsme neproměnili díky dobře chytajícímu brankaři hostí. A dále se ukázalo jakou šťastnou ruku měl domácí kouč co se týče střídání, kdy střídající J. Kapitán zvýšil na konečných 2:0. Musím pochválit bojovný výkon mužstva v druhém poločase. Také bych chtěl poděkovat dorostencům (J. Kapitán, M. Saidl, M. Pešek), kteří nám výrazně pomohli a vyzdvihnout hru M.Peška.