Roztoky B - Tuchoměřice B 3:1

15.06.2013 08:24:00

Branky: J.Vlček 2×, J.Řepa

Dnešní zápas nás čekalo další důležité utkání, ve kterém kdybychom vyhráli mohli jsme si za určitých podmínek pojistit druhé místo v celkové tabulce. Zápas začal ne zrovna za fotbalového počasí a to nám opět vyhovovalo. V prvním poločase bylo pár šancí na obou stranách a bohužel pro nás jsme inkasovali po rohovém kopu kdy jsme neuhlídali hostujícího hráče a ten hlavou vstřelil vedoucí branku hostů.

Do druhého poločasu jsme nastoupili s větším odhodláním a to se projevilo ve vstřelení branky J.Vlčkem netradičně pro něj hlavou. J.Vlček povzbuzen vstřelenou brankou poté přidal ještě jednu, když chladnokrevně proměnil samostatný únik ve vápně hostů. Hosté měli také několik šancí, které zastavil výborně chytající V.Snopek. Nám se podařilo vstřelit pojišťovací branku kým jiným než J.Řepou, který ač je to golman našeho dorostu tak má čuch na branky jak ligový útočník. Jelikož žádná branka už nepadla tak jsme zvítězili 3–1 což nám zaručilo druhé místo v  konečné tabulce, jelikož tým Nučic nedokázal v tom to kole bodovat a tím nám pomohl. V posledním kole hostíme již jistého postupujícího a to mužstvo z  Kněževsi, a tak doufám že si zahrajeme pohledný fotbal zakončíme tím úspěšnou sezonu.