Roztoky B-Tursko 4:2

09.05.2013 07:02:00

Branky: V.Král,M.Koráb,J.Vlček,M.Jonáš
Tak k nám přijel ne moc oblíbený soupeř, který nakopává dlouhé balony na svoje urostlé útočníky, kteří praktikujou dost tvrdou hru a tak jsme čekali jak se s tím vypořádáme. V prvním poločase jsme měli několik šancí a jen jedinou se nám podařilo využít kdy krásnou přihrávku Z.Záhoře využil V.Král který v samostatném nájezdu nedal hostujícímu brankaři krásnou kličkou šanci.

Soupeř nás do konce poločasu moc neohrozil a nám se také nepovedlo přidat branku a tak jsme šli do kabin za stavu 1–0. Ve druhém poločase se hra trochu přiostřila a bylo vidět několik tvrdších zákroků ale většinou ze soupeřovi strany a tak jsme ho potrestali vstřelenou brankou kterou si připsal M.Koráb po krásné akci ve velkém vápně kdy prostřelil hostujícího brankaře. Za stavu 2–0 jsme trochu polevili a dovolili soupeři snížit stav na jedinou branku ale který netrval moc dlouho a J.Vlček přidal naší třetí branku na kterou soupeř také dokázal odpovědět vstřelenou brankou a bylo o drama postaráno. Jelikož jsme měli silně obsazenou lavičku tak střídající hráč M.Jonáš přidal těsně před koncem čtvrtou branku kdy prostřeli hostujícího brankaře mezi nohama a bylo rozhodnuto. Doufám že příště potvrdíme dnes získané body.

0/5 bodů (0 hlasování)
AUTODOPRAVA ČECH Roztoky METALCOM Kutná Hora AAC Pragocel Alchimica RECA Brno AR Brno Bláha s.r.o. Chladící věže Kala Miroslav Moravia Systems  hydrolink Město Roztoky Prockert & Hynek  Nouemont WebMotion.cz - internetová agentura                            ixis roztoky-pesek